Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan
BaronQV

Zgadzam się.

BaronQV

dla mnie też, nie podoba mi się wcale

BaronQV

Mroczny rycerz powstaje.

użytkownik usunięty
BaronQV

Nie ma czegoś takiego jak najsłabszy film Nolana.

dokładnie

BaronQV

100% racja

BaronQV

To jest jedyny film Nolana, którego nie był scenarzystą. Być może dlatego jest najsłabszy. To tak jakby tylko w połowie jego film :)

użytkownik usunięty
BaronQV

Nolan póki co nie robi słabych filmów i mam nadzieję, że tak będzie nadal.

BaronQV

Mroczny rycerz powstaje, ewentualnie Doodlebug

BaronQV

bezsenność była fajna w batmanie nawiązywał do niej bardzo wyraźnie. mnie osobiście zawiódł trochę Mroczny rycerz powstaje.

karollo24

Dla mnie TDKR to najlepszy film Nolana.

eadamiec1

Jednak lepszy TeDeK :P

BaronQV

Nie rozumie dlaczego inni tak psioczą po najnowszym Batmanie, wg to bardzo dobry film, też miałem nie dosyt po wyjściu zaraz z kina ale po paru dniach bardzo jednak doceniłem, szczególnie muzyka, chyba najlepsza z całej trylogii, słucham se ścieżkę kilka razy w tygodniu, bo jest extra, Zimmer pokazał znowu klase.
Najsłabszy to chyba "Bezsenność" brakuje tu tego poziomu co reszta filmów Nolana.

SlimShady85

Ciekawe prawda? Filmy zazwyczaj po pewnym czasie się docenia. Albo zauważa ich głupotę i niedociągnięcia. Może dlatego że spodziewaliśmy się czego innego.

SlimShady85

Mógłbyś napisać dlaczego uważasz bezsenność na jego najgorszy film ?
Moim zdaniem to właśnie jeden z najlepszych, bardzo dobry thriller a nie bezsensowna papka jak np. Batman powstaje.
PS
Nie przepadam za batmanami Nolana. Nie trollem po prostu jestem ciekaw.

BaronQV

Mroczny Rycerz Powstaje jest według mnie najsłabszym filmem, Nolan po raz pierwszy mnie trochę rozczarował, mam nadzieje, że to był tylko mały wypadek przy pracy ;)

kamcio3

Mnie Mrocznym Rycerzem Powstaje oczarował !
Jego najlepszy film.

transformers567_fw

Mroczny Rycerz Powstaje to ani nie najlepszy ani nie najgorszy film Nolana

BaronQV

The Dark Knight Rises

BaronQV

Śledząc, biorąc pod uwagę tylko pełnometrażowe filmy

BaronQV

Mroczny rycerz powstaje

użytkownik usunięty
BaronQV

Interstellar

użytkownik usunięty
BaronQV

"Incepcja" i "Mroczny Rycerz powstaje", aż ciężko się zdecydować, którego nie lubię bardziej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones