Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 830 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan
B_janek

Bo?

LeoMessi86

Po pierwsze Nolan zakończył wszystko, co jest związane z Batmanem, po drugie niech lepiej zrobi Incepcję 2 z Anne Hathaway, Tomem Hardym i Josephem Levittem w rolach głównych, po trzecie już to widzę: "Robin" -> nowa epicka trylogia Nolana... Wyszłaby z tego tragedia...

B_janek

Niech zrobi jakiś film od siebie jak Memento, czy Following.

hr_dooku

Ja liczę na Incepcję numer 2... gdyż temat i pomysł z jedynki jest nieograniczony i jeszcze nie do końca ujarzmiony! Na DiCapria już raczej nie można liczyć, za to Hathaway mogłaby wystąpić...

użytkownik usunięty
B_janek

Jestem w 100% za, Incepcja nadaje się na takiego seryjniaka, to dobre kino akcji z dobrymi pomysłami i poukładaną fabułą.

B_janek

Nie będzie żadnej innej Incepcji, Nolan ma honor, nie sprzeda się jak Wachowscy.

SilverX

Czyżby stworzenie nowego filmu na temat snów to sprzedawanie się? Temat incepcji i snów jest nieograniczony, a do tego Nolan ma znakomite pomysły na scenariusze i historie. To nie byłaby nawet kontynuacja Incepcji, tylko zupełnie nowa historia z nowym bohaterem głównym. Miałbym tylko nadzieję, że chociaż Hardy i Caine wystąpią.

B_janek

Nolan miał koncepcje tylko na jedną część i doskonale mu to wyszło. Kolejna odsłona to już nie było by to samo, Nolan o tym doskonale wie. Wszyscy wiemy jak potoczyła się historia Matrixa, po prostu czasami trzeba powiedzieć nie i tyle...

LeoMessi86

Już zrobił genialną trylogię i wystarczy :) Niech nakręci jakiś inny gatunek filmowy niż Sci-Fi np. jakiś dramat lub dobrą sensację, by udowodnić szczekającym sceptykom że jest genialnym reżyserem !

tomucho77

Niech nakręci nową Kobietę Kot z Anne Hathaway,albo nowego Bonda.
Ale jakimś oryginalnym projektem w stylu Incepcji ,nie pogardze. :)

transformers567_fw

Jestem za :)

transformers567_fw

ponoć miał robić bonda, ale odmówił, a teraz mendes tak się spodobał producentom, że na bank podpisze kontrakt na kolejne dwie części, także co do bonda to raczej nie ma szans :D

ja tam czekam na kolejny autorski projekt typu prestiż lub incepcja... zresztą, czego by się nie tknął to i tak będzie świetne pod warunkiem, że osobiście napisze scenariusz i sam wyreżyseruje - o aktorów nie ma co się martwić ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones