Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 836 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Niestety sprzedał się WB.

użytkownik usunięty

Oto przykład dlaczego wylatuje się z grona szanowanych twórców.

[*]

Wiesz co, to jest głupie gadanie, "sprzedał się". Jak to powiedział pewien youtuber "A twoja matka i ojciec się nie sprzedali żebyś miał co żryć i za co żyć?" Ty się nie sprzedasz? Nie pójdziesz do pracy żeby zarabiać? Sorry, ale każdy chce zarobić i to nie, że jestem fanatykiem Nolana i go bronię, po prostu jak dla mnie każdy chce dla siebie jak najlepiej i za coś musi żyć, jeśli dla kogoś nie będzie pracował to nie będzie miał za co. Użyj na przyszłość głowy, to chyba nie boli aż tak.

Levon_V

Dokładnie... Szacunek spadnie jak nie będzie robił filmów jakie robi ;)

Sprzedał się Wandzie Biernackiej??? No, popatrz.

Ponoć otworzył nawet lodziarnię sygnowaną logiem WB, ale splajtowała zaraz na drugi dzień. Będąc dżentelmenem pokrył długi z własnej kieszeni.

La_Pier

Ty się nie odzywaj ;p

BamboszeMojejBabci

Ależ skąd bym śmiał ;)

La_Pier

Nolan to mistrz większy niż Kubrick i Spielberg razem wzięci!

BamboszeMojejBabci

Nie. To Nolan jest największym żyjącym reżyserem na świcie. Nolan i tylko Nolan. Nikt inny. Poczekaj, zaraz za swoją wypowiedź dostaniesz od boskiego Nolana piorunem w głowę ;)

La_Pier

Dlaczego tylko żyjącym? On jest najlepszym reżyserem wszech czasów. Nawet Anthony Hopkins się chowa.

BamboszeMojejBabci

Że wszech czasów, to wiadomo nie od dziś. A co tam Hopkins... Nolan jest lepszy od Jamesa Franco i Bena Afflecka.

La_Pier

Tylko, że Aflek i Franko to aktorzy, a Hopkins to reżyser Psychozy.

BamboszeMojejBabci

Skoro Affleck i Franco nie reżyserują, to z kim ja tu w ogóle rozmawiam.

La_Pier

Ze mnom

BamboszeMojejBabci

Przecież Affleck zrobił "Operację Argo". To dziś godny następca takich mistrzów napięcia jak Pakula i De Palma. Szkoda, że u Nolana nie zagrał Batmana ;))

La_Pier

Morze i zrobił jakomś operacje z palmami, ale jest znany bardziej jako aktor, na pszykłat grał daredevila. A Anthony Hopkins to jeden z najleprzyh rerzyseruf. Nakrencił Psyhoze, Ptaki, Zawrut głowy, wienc nie wiem czemu poruwnujesz Afleka i Franko co som bardzie jznani jako aktoży do rerzysera.

BamboszeMojejBabci

I jeszcze ten horror Rink.

BamboszeMojejBabci

W takim razie Hopkins, to istny żółw, już tyle przeżył i nadal nie zwalnia tempa. Ponoć jego sposobem na świetną kondycję psychiczną i fizyczną są częste wizyty w jednym z klubów w Tokio w którym pracują młode dziewczyny. Bardzo młode. To jeba.. zbereźnik z tego Antonia H ;))) Affleck z kole jak nie wciągnie koki, to ponoć nie jest w stanie napisać kilku sensownych zdań do scenariusza ;)

Tylko mityczny Nolan nie nadużywa niczego, alkoholu też nie ;)

La_Pier

Nie od dzisiaj wiadomo, że młode dziewuszki dodaję energii.

BamboszeMojejBabci

No i on dlatego żyje długo i będzie żył znacznie dłużej. Bambus.... To znaczy zamierza teraz jechać do Indii ;)

La_Pier

Tam też żyją młode dziewuszki?

BamboszeMojejBabci

Ponoć tylko stare bobry z wąsami mieszkające na drzewie ;)

La_Pier

A to nie chcę.

BamboszeMojejBabci

Mógłbyś zaryzykować i być może wtedy okazałoby się, że na tym terenie przebywają również młode bobry bez wąsów ;)

La_Pier

Ale bobry złe ;p

BamboszeMojejBabci

Ah, no tak, ale może takie bez sierści też tam żyją? ;)

La_Pier

A jak żyją to spoko. Biorę!

BamboszeMojejBabci

Indyjskie bobry ponoć wspinają się na drzewa w celu szukania przekąski ;) Nie wiem jak to odbierasz, ale musisz mieć mocne sandały ;))

La_Pier

Jest zbyt późno, żebym zrozumiał o co Ci chodzi, ale na pewno coś z seksem.

BamboszeMojejBabci

Nie, nie, nie. Stanowczo nie. One, te bobry, po prostu wchodzą na drzewa i schodzą z nich. Na dół. Takie są niesforne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones