Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Stara się naśladować Petera Jacksona, ale słabo mu to wychodzi.

Dangeris

Dwóch najlepszych reżyserów to wg., mnie Nolan i Aronofsky. Jak widzę ich nazwisko w czołówce w filmu to jestem pewien, że zobaczę coś naprawdę interesującego, albo po prostu kawałek świetnego kina.Wczoraj zapodawali "Prestiż" w tv , którego Nolan był także scenarzystą i..Co? Niepodobało się?

ynte

Nie widziałem.

ynte

ogladalem po raz 2 i uwazam ze to kllasyka kina wszystkie plusy razem a tak w ogole troll

ynte

Prestiż jest ekranizacją książki więc przy scenariuszu nie musiał się nadrobić. Zubożył go na dodatek.

Dangeris

powiedzial pan sama prawde, podziwiam za odwage, oby tak dalej! pozdrawiam serdecznie

PozdrawiamSerdecznie

Widziałeś wgl jakiś film Nolana trollu ?

Dangeris

Nie wiem po co Nolam miałby naśladować jednego z najbardziej patetycznych reżyserów.
Nolan stawia w swoich filmach na fabułę, Jackson natomist na efekty specjalne

ApolloCreed_

No co Ty piszesz. Przecież LOTR ma przebogatą fabułę, nasyconą rozmaitymi postaciami, walkami, dialogami, zwrotami akcji itd. Całkiem ciekawy jest też dramat Niebiańskie Stworzenia, gdzie efekty jedynie uzupelniają opowieść.

Moim zdaniem obaj reżyserowie w swojej najlepszej formie prezentują równie wysoki poziom, przy czym Nolanowi dotąd nie przydarzyły się żadne wpadki.

gowniarz_wyniosly

LOTR to dzieła Tolkiena, a Jackson to specjalista od efektów i tyle

Damianq

No tak, ale Jackson przeniósł te dzieła na ekran.

Aczkolwiek z tym, że PJ to spec od efektów, to się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones