Christopher YoungI

Robert Gilchrist Ilsley Young

7,1
2 088 ocen muzyki
powrót do forum osoby Christopher Young

Które ścieżki dźwiękowe robione przez Christophera polecacie ? Mam już Drag me to hell
The Uninvited

bastet21

"Powódź", "Próba sił", "Ława przysięgłych", "The Grudge - Klątwa"

bastet21

Creation - jak nie przepadam za Youngiem, tak ta muzyka rzuciła mnie na kolana.

tom_1984

Jeśli ktoś lubi soundtracki do horrorów to ja polecam baz wątpienia soundtracki do: Hellraisera 1 i 2, Najeżdżcy z marsa z 1986 roku i Mucha 2 to są moje ulubione soundtracki tego twórcy!

bastet21

Hellraiser 1 i 2:Hellbound.

Krolik_Pudding

Świetne są jeszcze: Kwiaty na poddaszu, Psychopata

bastet21

ja polecam muzykę do "Something the lord made", tylko niestety jest trudna do zdobycia... Gdyby ktoś jakimś cudem miał do niej dostęp to proszę o kontakt !!!

bastet21

Właściwie to wszystkie prócz nieudanej jak sam film (niesławna część sagi) "Koszmar z ulicy Wiązów: Zemsta Freddy'ego".

Shiloh

A ja uwielbiam ten soundtrack i działał świetnie. Na tle reszty soundtracków do Freddy'ego, granych chyba na jakimś Casio, technicznie świetny.

jammer

Też uwielbiam OST do drugiej części Koszmaru. Sam początek jest niesamowity i znakomicie odzwierciedla nastrój niepokoju.

bastet21

polecam muzykę z Sinister. Hardkor rodem z Silent Hill

bastet21

Odkop stulecia, ale dodam od siebie soundtrack z "Psychopaty" - niezwykle klimatyczny. I oczywiście "Mucha 2" - z motywem przewodnim na czele.

użytkownik usunięty
bastet21

Polecam muzykę z filmu ulice strachu (1998)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones