Clea DuVall

Clea Helen D'etienne DuVall

7,2
5 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clea DuVall

Widziałem ją tylko w "oni" i teraz żałuję,że tylko w tym filmie.Poluję teraz na inne jej rolę.

Ajinur

Polecam zwłaszcza (kolejność przypadkowa):

- But I'm a Cheerleader
- The Faculty
- Girl, Interrupted

i PRZEDE WSZYSTKIM: Thirteen Conversations About One Thing - to oprócz jej genialnej roli jeden z lepszych filmów w tym stuleciu.

Sorror

Ups, napisałeś przecież, że Faculty widziałeś, sorry.

Ajinur

A ja szczerze polecam "Ten Inch Hero" :)

rosengarden

Zgadza się, Ten Inch Hero również godny polecenia :)

Ajinur

nie powiedziałabym, że piękna ;//

comriee

bo jestes ślepy ;)

PSYCHOPATA

Wiem że odpowiadam komuś kto może już nie wchodzi nawet na to konto, ale jeśli naprawdę uważasz z jest ładna to chyba z konia spadłeś xd

https://www.instagram.com/officialclead/p/BvRy36QH6ST/?utm_source=ig_share_sheet &igshid=q4y9di99e9sg

Ajinur

To jedna z tych aktorek, które grywają dużo ról, ale w niezbyt głośnych filmach. "Oni" to film, który ma już swoje lata i mogła się zapowiadać na aktorkę z ciekawą karierą. No i... filmów ma dużo i trzeba przyznać, że gra kilka głównych ról, ale te czołowe postacie gra w tych właśnie niezbyt głośnych filmach - Duchy Marsa, Tożsamość (z śmiesznym zakończeniem, ale to już szczegół ;p) i dość niedawno w Killing Room - to te które oglądałem. Więc chyba nietrudno znaleźć te filmy w internecie albo kupić za grosze gdzieś na targowisku. A Duchy Marsa nawet od czasu do czasu puszczają na Polsacie, gdzieś pod noc.

jackblack1

Autentycznie boję się tej aktorki. Nie wiem czy jej role, czy o co chodzi, ale jej twarz mnie przeraża.

evusick

carnivale z seriali, gra tam duzo

Ajinur

Ja polecam Przerwaną lekcję muzyki, Żonę astronauty i Tożsamość. Też lubię tę aktorkę. Moja ocena - 8.

Ajinur

Serial 'carnivale', dużo i zajebiście tam gra przez wszystkie odcinki.
W ogóle genialny i niepospolity serial. Polecam wszystkim!

Ajinur

Piękna? Obejrzyj "Carnivale".. można zwymiotować.

Hm.., albo może lepiej nie oglądaj :P

Ajinur

No naprawdę piękna

https://www.instagram.com/officialclead/p/BvRy36QH6ST/?utm_source=ig_share_sheet &igshid=q4y9di99e9sg

PannaNikt92

jak była młodsza

Ajinur

Ma coś w swojej urodzie, co przyciąga. Do jej aktorstwa nie mogę się przyczepić.

Ajinur

Mnie też się podoba - ciekawa uroda :) Do tego jest dobrą aktorką i jej postacie zawsze są wyraziste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones