Criss Angel

Christopher Nicholas Sarantakos

7,0
15 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Criss Angel

Na początku stycznia wysłałam do Crissa list z prośbą o autograf. Gdzieś wyczytałam, że od niego powinnam dostać po około 3 miesiącach. Mam nadzieję, że odeślą mi kopertę z niespodzianką w środku :). Wy już kiedyś wysyłaliście do niego list?

użytkownik usunięty
MagnusPro

Nie słyszałam tego, a szkoda. Czyli nie jadł zupełnie nic przez miesiąc ? :) ale pił wodę ? inaczej by chyba nie przeżył :) swoją drogą ciekawe doświadczenie.

Nie wiem dokładnie wpisz w google może coś będzie na ten temat.

użytkownik usunięty
MagnusPro

Spróbuję to sprawdzić - bez jedzenia wiem że można wytrzymać dość długi czas, ale bez wody podobno tylko parę dni. Trochę wiem z własnego doświadczenia :)

Spoko :)

użytkownik usunięty
zaba510

Racja, lepiej nie ryzykowac jesli to zly adres.

Ja zamierzam poszukać jeszcze trochę na internecie i spróbować. Mieć autograf Crissa, to jednak coś! Z jednej strony myślałam, że może nie odpisał, bo nie dałaś zdjęcia, ale z drugiej on ma pełno swoich zdjęć dla fanów..

Angela4b

Teraz skonczyla sie 1 seria w TV4 ,moze wicie czy beda transmitować dalej ? bo ostanio nie było :(

zaba510

A ja mam pytanie z innej beczki.Parę dni temu znajomi powiedzieli mi, że Criss zginął podczas robienia jakieś sztuczki...Nie chce mi się w to wierzyć dlatego może z was ktoś coś wie??:) To była jakaś sztuczka z skakaniem w przepaść...o ile pamiętam i niby coś się stało bo jak miał "wylądować" to zrobili aferę że się nie udało i przerwali emisje programu.To prawda czy chwyt marketingowy??

ooolccciaaa

Bujda, bujda i jeszcze raz bujda... Criss żyje i raczej ma się dobrze patrząc na zdjęcia, które dodał 1 kwietnia na swojego twittera.

ooolccciaaa

Właśnie patrz newsy na jego kanale Facebook oraz Twitter :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones