Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Ona jest żałosna. Myśli że będzie świetna bo chodzi do publicznej szkoły.

Addia

Przeczytaj sobie jeszcze raz tresc swojego tematu i wtedy zadaj sobie pytanie, 'kto tu jest żałosny.?'.

RapaNui_

Dokładnie

Addia

Moim zdaniem Dakota...


Earendil5

O kolejni mądrzy;). Co w tym złego że chodzi do szkoły publicznej i co was w ogóle obchodzi do jakiej szkoły chodzi? Zajmijcie się lepiej lepiej swoim własnym życiem dobra? A nie przyczepiacie się do cudzych spraw bo w ten sposób sprawiacie jedynie wrażenie ludzi bardzo małych i zakompleksionych którzy upadli już tak nisko że muszą dowartościowywać się cudzym kosztem.

Addia

Dakota po pierwsze na pewno nie chodzi do szkoły publicznej lecz do prywatnej ( Campbell Hall) razem ze swoją siostrą. Nie rozumiem sensu zakładania tak durnego tematu, autor ma z tym widocznie jakiś problem. Przed pisaniem tematu lepiej sprawdzić najpierw Fakty. Pozdrawiam

WeronikaG

Dokładnie! Też nie wiem po co ktoś takie rzeczy pisze

Addia

Wystarczy spojżec na ten temat by stwierdzic kto jest załosny.
Zazdroscisz Dakocie i tyle.!!!

Misia81

Tak zazdroszczę jej że grała z tylkoma epickimi aktorami, ale jej samej jakoś nie lubię.

maxiiimus

O wreszcie się ktoś przyznał do zazdrości. Faktem jest że Dakota jest bardzo dobrą aktorką

frycek49

Nie wiem, widziałam ją tylko w Samie, ale to było jeszcze dziecko, więc ciężko mówić o aktorstwie (a filmów w których ostatnio grała, jak zmierzch czy push nie trawię już z samego gatunku - romans, czy sci-fi).

maxiiimus

A co dziecko nie może być aktorem czy innym artystą? Dakota już w tedy wykazywała talent aktorski.

frycek49

Przeciesz role dziecięce tez ktos musi zagrac.
Jest super aktorka. W Sam bardzo dobrze zagrała i jej talent aktorski od tamtego czasu się rozwilał.
Nie powinno oceniać sie ksiązki po okładce.
Push czy Zmierzch to nie są złe filmy!!!

Misia81

Są, ale to według gustu. Nie ja nie zaprzeczam, że dziecko nie może dobrze zagrać, ale tyle ma pomocy ze strony reżysera, że nie od niego zależy ta postać (i chyba Ci co przyznają oskary też tak uważają bo jakoś 15 w dół nie ma nawet nominacji). Talent aktorski ocenia się po tym jak potrafił wyreować postać aktor.

maxiiimus

Nie powinnaś oceniac jej zdolnosci po obejzeniu jednego filmu.
Dakota ma naprawde talent. Jej postac w The Runaways jest przedstawione to ona ciagle żyje i wiadomo jak ona sie zachowywała i ubierała.
Dakota na pewno pokaże ją super.
Co mnie obchodza jacys co przyznaja oscary?
Liczy sie co ja o niej myśle.

Misia81

Przepraszam w którym poście ja oceniam jej zdolności? Mówie wam tylko, że nie mam do tego prawa bo widziam 1 film, w którym była dzieckiem.

Misia81

Misia w pełni się z tobą zgadzam też uważam że dziecko może posiadać talent aktorski

Misia81

No dokładnie

Addia

Taka gówniara a tak świetnie gra, widziałam z nią wiele filmów, jestem pod wrażeniem.

gabi123

I zobacz, dalej daje radę

Addia

Denerwuje mnie. I tyle. Jakoś nie zauważyłam u niej nie wiadomo jakiego
talentu.

FromUnderworld

Nie zauważyłaś?
To musisz kupić sobie okulary, bo coś kiepsko widzisz!!!
Ona ma talent i to ogromny.

Addia

Taa, zaraz się tu zleci tłum zarazy, która zacznie mnie wyklinać, bo mam
coś do Dakoty.
Przyznaję, że nie lubię Dakoty. Oglądałam kilka wywiadów z nią i nie mogłam
jej słuchać. Co chwilę wybuchała słitaśnym śmiechem.
Może gdybym ją poznała naprawdę, to bym ją polubiła, ale z tego wizerunku,
który teraz prezentuje, to jej nie lubię.

FromUnderworld

A wież o czym mówiła? Może to było coś śmiesznego.
Nie lubisz jej, bo??
Ona w każdym filmie świetnie gra.
A jeżeli nie chcesz by ktoś cię wyklinał to nie pisz bzdur!!
Zazdrościsz i tyle!!!

FromUnderworld

"Taa, zaraz się tu zleci tłum zarazy, która zacznie mnie wyklinać, bo mam
coś do Dakoty."

Jeżeli już masz takie podejście od początku to na pewno. Nikomu tu nie przeszkadza fakt że nie lubisz Dakoty ani też fakt że się tu wypowiadasz bo masz do tego prawo. Ale jak już się wypowiadasz na forum to argumentuj dla czego masz takie zdanie. Jak byś napisała że jej nie lubisz i dla czego np. wypisała byś filmy z nią które ci nie przypadły i jakie aktorki wolisz bardziej, to ta dyskusja mogła by się toczyć na prawdę normalnie.

"Przyznaję, że nie lubię Dakoty. Oglądałam kilka wywiadów z nią i nie mogłam jej słuchać. Co chwilę wybuchała słitaśnym śmiechem."

A co nas obchodzi jej zachowanie w wywiadach? Jak dla mnie to ona może na nich nawet besztać prowadzącego jej sprawa.

"Może gdybym ją poznała naprawdę, to bym ją polubiła, ale z tego wizerunku który teraz prezentuje, to jej nie lubię."

No tak bo aktorów się ocenia po zachowaniu i życiu prywatnym a ich dorobek dobry czy nie, niema żadnego znaczenia. Liczy się tylko zachowanie. To żeś powiedziała. Życie prywatne nie ma żadnego wpływu na jakość dorobku artystów. A dla nas, ludzi którzy nie są ich znajomymi tylko on powinien się liczyć.

Addia

Addia ty też chodzisz do publicznej szkoły , czyli jesteś żałosna ;]

BlackRose58

Zgadzam się z tobą frycek49 w 100%

Co do BlackRose58 też się zgadzam:)

Addia

Po pierwsze nie oceniajcie czy grała w dobrym filmie tylko jak w nim zagrała. Zmierzch to intelektualne zero, ale fakt faktem Dakota zagrała świetnie(nie była jednak w stanie uratować tego filmu... i nie ukrywajmy po co tam zagrała -$$). Jeśli chodzi o Push - to dobry film S-F a Dakota to jego najmocniejsza strona. Ot i cała historyja... A co do chodzenia do szkoły publicznej... Autor(ka) tematu ma 11 lat i kręcone zęby, po co nad tym taka rozkmina?

Tenenit

Zgadzam się z Tenenit. Dakota świetnie zagrała w "Zmierzchu". Zrobiła to dla popularności! Ostatnio w młodzieżowych pismach coraz częściej się pojawia i zawsze pisze "gwiazda "Księżyca w nowiu".
Ona zawsze super gra. Nie znam filmu z nią w którym "źle" zagrała.

Dakota_Fanning_2

Czy wszyscy muszą jej czegoś zazdrościć? Ja osobiście nie zazdroszczę jej niczego i uważam ją za taką sobie aktorkę.
Misia81: A ty chyba powinnaś założyć jakiś kącik wychwalania Dakoty. Na wszystkich tematach popierasz osoby, które ją lubią, a jedziesz po osobach, które jej nie trawią. To jest chore. Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Jeżeli jesteś zdania, że Twoja opinia jest najlepsza i najważniejsza to jesteś w błędzie.

xbharbarre

Kazdy ma prawo do piania tego co chce i uwaza, ale Misia81 uwża, że Dakota jest super więc i ty uszanuj jej opinie.
Piszesz coś, a sam tego nie przestrzegasz!!!
Ja tez lubie Dakote i co powinnam miec jakiś "koncik"?
Żałosne

LoveDakota

To jest ulubiona aktorka Misi81 i raczej nie lubi jak ktoś ja obraża!!!
Ja się jej nie dziwie. Robisz z normalnego zachowania fanki Dakoty coś dziwnego.

LoveDakota

Nie, to zachowanie wcale nie jest normalne.

LoveDakota

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, bo chyba nie zrozumiałaś dobrze napisanego przeze mnie posta.
"Kazdy ma prawo do piania tego co chce i uwaza, ale Misia81 uwża, że Dakota jest super więc i ty uszanuj jej opinie.
Piszesz coś, a sam tego nie przestrzegasz!!!"
Gdzie ja napisałam, że nie szanuje fanek Dokoty? No powiedz mi gdzie?Szanuje je, ale kiedy one szanują zdanie innych. Wybacz, ale to właśnie Misi81 tego nie robi.
"Ja tez lubie Dakote i co powinnam miec jakiś "koncik"?"
Wy już go chyba założyłyście na film webie, ale jeszcze o tym się nie zorientowałyście. Macie jeden cel: wychwalać osoby, które lubią Dakotę i jechać po osobach, które jej nie lubią. To nie jest normalne. Szanuje osoby, które lubią nawet HSM(chociaż tego filmu nie trawie), ale jeśli nie napieprzają na osoy, które tego nie lubią. Wy się już niestety zachowujecie tak jakby wasze zadnie było najważniejsze.
"To jest ulubiona aktorka Misi81 i raczej nie lubi jak ktoś ja obraża!!!"
Gdzie ja ją znowu obraziłam? Napisałam tylko, że ja jej osobiście nie zazdroszczę niczego i nie przepadam za nią jako za aktorką. Gdybym ją obrażała to bym napisała coś w stylu: "ale z niej pojeb*** debilka". Natomiast ja nic takiego nie zrobiłam. Napisałam tylko moje zdanie na temat jej aktorstwa. Mam do tego prawo, bo jak byś nie zauważyła Polska to na szczęście wolny kraj. Każdy może napisać swoje zdanie na dany temat i wy nie macie na to absolutnie żadnego wpływu.
PS: Normalne fanki się tak nie zachowują.

xbharbarre

Owszem, karzdy fan broni swojego idola!!!
To nie jest dziwne, Ja lubie Elle i jak tkos by napisał, ze jest brzydka czy nie umie grać to też bym jej broniła.

Elle_Fanning

Wielkie mi hallo!!!
Mówcie se co chcecie, nawet, że jest beztalęciem i jest brzydka!
Ja mam to gdzieś. Poprostu ja piszę co myslę.
Proszę nie obrazajcie mnie za to jaka jestem.

Misia81

Ja nie chcę się tu z nikim kłucić.
Przykro mi, że mije zachownie was irytuje.

Misia81

Ale ja Cię nie obrażam! Po prostu uważam, że można w zdrowszy sposób bronić
swojego idola, a nie wyzywać każdego, kto powie coś złego na jego temat.
W Dakocie jest coś takiego, co mnie odpycha. Nie mówię zaraz, że jest
kompletnie beznadziejna jak Kristen Stewart, bo jednak Fanning prezentuje
jakiś poziom.

Elle_Fanning

Nie napisałam, że jest brzydka ani nie umie grać, tylko że za nią nie przepadam.
A więc ponawiam moje pytanie: Gdzie ja ją obraziłam?

xbharbarre

nie nie, chodzi o to, że natwt jak bys tak powiedział to mnie to nie obchodzi:)
Przeciesz ja cie nie zmuszam bys lubił Dakote. Inni ja lubia a inni nie i co z tego.
Ja na prawdę nie chce sporów:)

Misia81

Ja też nie mam zamiaru się kłócić.
Po prostu za nią nie przepadam, ale postaram się oglądnąć jeszcze jakieś filmy z jej osobą.
Może moje zdanie na jej temat ulegnie zmianie.

xbharbarre

Może jak obejrzę jeszcze więcej filmów z Dakotą to i moje zdanie ulegnie
zmianie, a może nie. Może jeszcze bardziej w ten sposób potwierdzę swoją
tezę, przecież tego nie wiem. Od jakiegoś czasu staram się zrozumieć
Fanning, ale jakoś nie mogę, bo jak już napisałam, ma w sobie coś, co mnie
odpycha.

Dakota_Fanning_2

I zobacz jak się jej kariera rozwinęła

Addia

Nie jest żałosna. Nie rozumiem jak możesz kogoś oceniać nie znając tej osoby?

Hannah_Dakota_Fanning

Skąd wiesz, czy aby na pewno taka nie jest? Przecież jej nie znasz. To działa w dwie strony.

FromUnderworld

Tak ale jak się kogoś nie zna to się nie wypowiada o jego charakterze można powiedzieć że ktoś sprawia na nas takie wrażenie ale nie że dana osoba taka jest bo się jej tak na prawdę nie zna.

Addia

Po co taki komentarz? co on ma "pokazać"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones