Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

To nie był pierwszy raz jak pisałam do artysty z prośbą o autograf bo dwa lata temu wysłałam dwa listy do Korei jeden do bandu a drugi do aktora z prośbą o autografy. Niesytety do dziś takowych nie otrzymałam xD W okolicy loistopada 2012 obejrzałam sobie serię Harry'ego Pottera (wcześniej oglądałamw dziecińswtie dwa pierwsze filmy w kinie) i złapałam taką swoistą fazę na HP i obsadę, jeśli chodzi o zachodnich aktorów to wcześniej tylko raz fazowałam tak na Johny'ego Deppa, ale nigdy nie prosiłam go o autograf :P A to była prawdziwa faza. rzecz stała się dokładnie przed gwiazdką jak wysłałam listy do Emmy, Ruperta, Daniela i Toma. Njabrdziej zależało mi na Tomie, bo przyznam że miałam taką swoją miłośc do niego w tym czasie i uważałam że to mój ulubiony aktor jest (nie wiem jak dziś ) xD Jeszcza mama mi mówiła że jestem niepoważna bo takie rzeczy są dobre dla dzieci, a ja mam nie 13 lat tylko 23... Za stara już jestem na to a w dodatku ona pracuje na poczcie to jak jej koleżanki zobaczą że chyba z braku roboty się nudzę i wysyłam listy do aktorów z zagranicy to będą się po kątach z niej śmiać i żarty robić. No ale ja się nie dałam i poszłam na tą pocztę xD I dzisiaj w dniu moich imienin przxyszedł listonosz z kopertą i jest mój adres przyklejony z tej koperty co wysyłałam (zastanawiam się czy Daniel nie mógł rozczytać czy bał się że źle przepisze bo chociaż ogólnie mam brzydkie pismo to naprawdę się starałam ładnie to napisać, no ale on wyciął i wkleił po prostu xD) a w środku co? Autograf! Tylko on jedyny z ekipy Hp mi przysłał to, co prawda list do Ruperta przyszedł z powrotem bo znalazłam zły adres, ale jednak myślę że Daniel jest wporzo i spoko że tak to określę i nie ignoruje fanów, jak ktoś mu wyśle prośbę to pewnie znajdzie czas, dlatgeo zachęcam was do pisania jeśli macie taką ochotę :D Ciekawi mnie czy Tom i Emma też odpowiedzą...

into_the_moonlight

heh super :D .. a mam pytanie skąd znałaś adres :) ??

Movie_Girl_10

z tego co mi się wydaje tzn co pamiętam to na filmwebie są podane strony fanowskie Daniela i na jakiejś znalazłam :P

Movie_Girl_10

wszystkie adresy agencji i niektóre vv znajdują się na fanmail.biz

into_the_moonlight

Wow! Nieźle :D też bym tak chciała :p

Wercia2304

napisz do niego xD Możesz dodać, że Harry Potter zmienił twoje życie i dzięki niemu wyszłaś z kryzysu xD Nie no żartuję ale wtedy prawdopodobieństwo otrzymania autografu jest pewne choć w przypadku Daniela i tak chyba jest, ciekawe co z Emmą i Tomem, prawdę mówiąc ich w filmie bardziej lubiłam niż Harry'ego. Wysłałąbym jeszcze do Ruperta Grinta ale adres miałam zły może ktoś zna dobry?

into_the_moonlight

heheheheh, może i napiszę, chociaż trochę się boję reakcji rodziców i ludzi na poczcie, ale to chyba jest mniej ważne od dostania JEGO autografu! :) Pamiętasz może ile płaciłaś za przesyłkę?

Wercia2304

szczerze nie pamiętam ale mamie mówiłam ile to kosztuje więc może ona pamięta jutro zapytam xD Mogę zapytać ile masz lat?

into_the_moonlight

Dobrze :) 14

Wercia2304

to w twoim wieku to rodzice jescze nie powinni być zdziwieni, moja mama za to była jak jej powiedziałam xD

Wercia2304

no więc tak, wtedy znaczki kosztowały 3 z groszami ale dziś kosztują niestety około 5 zł :/

into_the_moonlight

Ehh, no dobra, ale i tak wyślę. Wczoraj powiedziałam mamie, to wcale się nie śmiała, cieszyła się xD ale brat twierdził, że to nie on to odpisuje. Ja tam nie wiem czy on czy nie on, ale zawsze jakieś 50% jest, że to jednak ON xD :)
Dziękuję! :*

Wercia2304

Fajną masz mamę że cieszyła się razemz tobą bo moja to była trochę niezadowlona, ale jak już przyszedł ten autograf zmieniła zdanie :D wydaje mi się że brat nie ma racji bo co innego odpisać na list ale autograf to powinno być od niego i jego pismo xD nie ma za co! :D

into_the_moonlight

Dzisiaj dostałam list! Strasznie się cieszę :D jeszcze raz dziękuję za pomysł :*

Wercia2304

od Daniela?? Tak szybko??? O.O WOW, ja czekałam 8 miesięcy xD Ja na razie nie wysłałam do mangaki któremu miałam wysłać plany się mi zmieniły, chcę wysłać do zespołu koreańskiego, ale boję się że to nic nie da. Moja koleżanka powiedziała że dostać autograf od boysbandu z Azji graniczy z marzeniem bo oni mają tam szał fanek i tego od groma i więcej. 2,5 roku temu wysłałam innemu zespołowi koreańskiemu i aktorowi/muzykowi i do dziś nie dostałam xD Ale tak mi kurde zależy nie wiem co robić no... xD Natomiast Daniel to naprawdę w porządku chłopak, dba o fanów nie olewa ich!

Wercia2304

ciekawi mnie też, czy tom i emma przyślą ale jakoś czucie mam że nie xD

into_the_moonlight

Też się cieszę, że tak szybko, oczekiwałam go na marzec :O
Ale dostanie listu z autografem to jest nic w porównaniu, gdy gwiazda daje Ci autograf przy tobie! Pochwalę się, że mam autograf od członków zespołu 30 Seconds To Mars. To było po prostu jak sen! Stałam niecały metr od nich! Byłam w totalnym szoku! Niestety ochroniarze tak szybko wypychali, że nie zdążyłam się napatrzeć na te ich mordki xd Szczerze, to do dziś to do mnie jeszcze nie dotarło, a okazja nadarzyła sie w czerwcu na Impact Fest. Pierwsze 300 osób, które kupiły ich najnowszą płytę dostały taki znaczek na wejście i dostanie od nich autografu... Oczywiście płytę miałam wcześniej, no, ale to zupełnie co innego jak się ma taką, ale z autografem xD

Wercia2304

No fakt spotkanie się na żyow ze swoim idolem to jest przeżycie prawie jak nie z tej ziemi! :D Ale ja tam się cieszę co mam bo szanse na taki na żywo są mniej niż zero chyba xD

into_the_moonlight

Nieźle. Przefajna sprawa! :) Ja też bym chciała autograf od Toma, ale jakby Daniel czy Emma przysłali mi swoje, to też bym nie zrzędziła :)
Bodajże kilka miesięcy temu moja koleżanka napisała do Danielle Steel (wiecie, tej od romansideł) i jeszcze jakichś dwóch pisarek.
Po 2-3 tygodniach od wysłania listów odwiedził ją listonosz. Okazało się, że każda z tych autorek przysłała jej listy z podziękowaniami za to, że jest wierną czytelniczką itp. Dołączyły też zdjęcia z autografami i specjalnymi dedykacjami :)
Świetna, miła pamiątka :)
Za list albo najlepiej spotkanie z Agathą Christie, Morganem Freemanem czy Jackiem Nicholsonem chyba oddałabym życie. Oczywiście, nie swoje, ale bym oddała :)
Niestety, pani ACh już nie żyje :( Wielka szkoda :(

Blau95

Po 2- 3 tygodniach? Szybko! Może dlatego że to pisarki a one nie dostają tylu próśb o autografy, co aktorzy :D Ale że oprócz autografu były dedykacje i listy w dodatku! Nie wiem ale taki list to równie dobre dostać co sam autograf :D W ogóle po tym fakcie jak dostałam autograf to mi też przyszła myśl żeby napisać nie do aktora ale pisarza, a raczej mangaki z Japonii no ale to też trochę jak pisarz xD

into_the_moonlight

Też byłam zaskoczona :) Myślałam, że one nigdy nie odpowiedzą albo jeśli już, to co najmniej po kilku miesiącach.
Listy były pisane na specjalnym papierze z nadrukowanymi wzorkami i inicjałami autorek, a na zdjęciach (portretowych) były dedykacje z autografami :)
W sumie, to myślę, że niewiele nastolatek wysyła listy do pisarzy. No, chyba, że chodzi o J.K. Rowling albo o innego 'młodzieżowego' autora.
Jeśli dobrze kojarzę, to mangaka to twórca komiksów, tak? To pisz koniecznie! Może wyśle Ci jeszcze jakiś swój szkic! :D

Blau95

też z tymi pisarzami to mi się wydaje że dziewczyny ślą raczej do takich pisarek jak J. K. Rownling a nie np. te co twoja koleżanka pisała :P Mangaka to tak, twórca komiksów :D Chciałabym żeby wysłał mi szkic jakiejś z moich ulubionych postaci i rozmyślam nad tym, żeby w liście go poprosić xD Tak się zastanawiam czy nie poprosić właśnie o szkic popdisany jego nazwiskiem czy zdjęcie podpisane jego nazwiskiem, bo na szkicu chyba bardziej by mi zależało, co do zdjęcia to on nie jest taki jakiś fotogeniczny :D Najlepiej oba podpisane żeby dał jakby mógł i chciał :D Muszę to przemyśleć...

into_the_moonlight

Może napisz mu, że jesteś jego wielką fanką, że jest on Twoją inspiracją itp. itd. Jak mu trochę się podliżesz, to myślę, że możesz śmiało prosić o podpisanie i zdjęcia, i szkicu ;p

Blau95

no, to by było dobre rozwiązanie, dzięki xD

into_the_moonlight

Proszę bardzo ;D
Tylko jak już Ci odpisze, to koniecznie daj znać :D

Blau95

dam dam, obym nie zapomniała tylko o temacie tutaj jak to też będzie trwać z rok xD

into_the_moonlight

A może właśnie odpowiedź dotrze szybciej? :) Tak jak u tej mojej koleżanki, kilka tygodni i już, gotowe :)

Blau95

hm... no może :D

into_the_moonlight

A mogę wiedzieć na jaki adres wysłałaś list ?

ZaliaMoon

ja słałam pod

c/o ARG Talent
4 Great Portland Street
London WIW 8PA
England

... ale na kopercie jest inny (nie wyrzucałam :D) xD

4a Exmoor Street
London
w10 6BD

Może tamten był zły ale mu przekazali xD

into_the_moonlight

Dostałaś PP czy oryginał. Ja z teatru PP ale ostatnio oryginalny.

izolda_2

a co to PP? Emma i Tom nieodpowiadają? A to niewdzięczxnicy! A skąd wiesz?

into_the_moonlight

PP to print czyli nadruk. Czyli znaczy, że Dan twego listu nie widział. Dałam nowy temat z moimi podpisami. Możesz zerknąć i porównać. PP jest identyczny na każdym zdjęciu. Nie. Od lat. Kolekcjonuję autografy, czytam fora i siedzę w temacie i w HP od lat :) Gdybyś chciała dowiedzieć się więcej to zapraszam do pm na fb na moim fp https://www.facebook.com/AutografyIzabellatrix

izolda_2

o LOL to PP XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

into_the_moonlight

Gdy będzie kręcił jakiś film w USA to próbuj. Stamtąd były sukcesy! I to z dedykacją! W razie czego służę pomocą :)

into_the_moonlight

Emma i Tom w ogóle nie odpowiadają na fanowską pocztę a Daniel rzadko i tylko z adresu VV.

into_the_moonlight

Autografem JAKIEJKOLWIEK "gwiazdy" mógłbym sobie co najwyżej podetrzeć tyłek (no chyba, że byłby coś warty - zawsze można sprzedać). Zadziwiające jest to jak ludzie nie znają swojej własnej wartości a sr*ją na samą myśl o "boskim spojrzeniu" jakiegoś tam aktora. Trochę godności.

TheBlur

Co racja to racja. Jeśli już ta osoba jeszcze jakoś wpłynęła na twoje życie, dzięki niej się zmieniłeś/aś - spoko. Ale wysyłanie listów bo ,,jesteś super ładny'', ,,kocham cie'' przyprawia mnie o wymioty...

Bartonson12

a tam a czy ktoś mu pisał że go kocha od razu xD Ja napisałam tylko że doceniam jego grę aktorską xD

TheBlur

Nie zgadzam się, jeśli wysyłasz prośbę o autograf do mnóstwa ludzi to faktycznie nic to nie jest warte ale jeśli masz tylko trzech czy czterech idoli to OK. Ja na przykład autografem JK Rowling, czy Johna Cleese`a czy RIP Alana Rickmana bym się nie podtarł.

into_the_moonlight

Jeden szczegół, Polska to też jest Zachód, to znaczy, że polscy aktorzy, to też aktorzy zachodni. Więc tekst "aktorzy zachodni" w twoim tekście, w tym kontekście to idiotyzm.

czomo12

Nikt nie uważa Polski za zachód poza samą Polską - zapytaj jakiegokolwiek Amerykanina, Brytyjczyka, Francuza, albo nawet Niemca, w której części Europy leży Polska. Dla nich nie jesteśmy Europą Zachodnią, ani nawet Środkową.

into_the_moonlight

nie żeby coś... Ale aktorzy tacy jak Radcliffe mają lepsze zajęcia niż przepisywanie/przeklejanie adresów jakiś fanek z Polski na koperty... On po prostu trzaska autografy hurtowo a listami zajmują się jego ludzie... Nie zdziwiłabym się nawet jakby to był zeskanowany i hurtem drukowany podpis xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones