Danuta Stenka

7,5
30 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Stenka

Jestem w szoku. Jak możecie pisać źle o tej kobiecie. To WIELKA aktorka, wspaniała w każdym przedsięwzięciu. Jej umiejętność okazywania emocji, kunszt aktorski wzrusza, porusza i budzi emocje. W każdej sztuce teatralnej jest genialna, Boża poszewka to arcydzieło itd.

elizka_52

Uśmiałem się.

elizka_52

Różne gusta mają ludzie... nie doceniają prawdziwego talentu, artyzmu, klasy - to ich strata. Ja tę kobietę wielbię odkąd pamiętam. Nie wiem w czym widziałam Danutę Stenkę po raz pierwszy, ale zawsze będzie moim numerem 1 wśród Aktorek. Inne zaczynam doceniać po jakimś czasie (Magda Cielecka), inne fascynacje mi przemijają, a Ona skradła mi serce i niezmiennie będzie tą ulubioną. Niezwykle gra (ukończywszy tylko studium aktorskie), fenomenalnie radzi sobie w dubbingu, śpiewa... Mnie zaczarowała, ot tyle w temacie.

użytkownik usunięty
monika_2

całkowicie się z Panią zgadzam

elizka_52

Dokładnie.

Berith7777

Ja również wielbię od lat! Najlepsza aktorka na równi z Meryl Streep, albo i nawet lepsza... Powinniśmy dziękować, że taki talent mamy na polskiej scenie, gdzie nie od dziś dominuje tandeta, głupota i prostactwo. Pani Danuta to prawdziwa dama, kobieta z klasą, podziwiam ją.

użytkownik usunięty
elizka_52

dupa tam nie aktorka... co najwyżej może czyścić buty Cate Blanchett ale na ten zaszczyt trzeba zasłużyć...

Proponuję najpierw przejść się na jakiś spektakl teatralny z jej udziałem i później dyskutować.

użytkownik usunięty
Arvanity

nie mam zamiaru... polscy aktorzy mnie nie interesują

To po co się wypowiadasz skoro nie masz wiedzy na dany temat?

użytkownik usunięty
Arvanity

bo jej nie lubię! Wystawiam 1/10.... I mam prawo wyrazić swe zdanie...

Prawo naturalnie masz, tylko warto z niego czasami mądrze korzystać...

elizka_52

200% racji. Widziałem wiele jej ról. W filmie i w teatrze. NIGDY nie zeszła poniżej przynajmniej dobrego poziomu. Poza tym, jest jedną z piękniejszych polskich aktorek. Ciągle.

elizka_52

Boża podszewka to genialny serial, jeden z najlepszych polskich seriali w historii. Stenkę lubię dobra jest i w filmach i teatrach telewizji. A to ,ze zagrała w paru głupich filmach cóż , trzeba z czegoś żyć.

Ami_656

I to chyba jest problemem nie tylko p.Stenki.fatalne scenariusze ,debilne dialogi.w dobrych produkcjach jest dobra,w planetach singli i meryl streep nie pomoże

basiaz1970

Brak dobrych scenariuszy to jest ogólnie problem polskich produkcji. bo czasem mozna zrobic cos fajnego po kosztach, jakis fajny klimat grozy czy psychologii, ale scenariusz jednak jest podstawa filmu.

elizka_52

Tak tak, super aktorka, zwłaszcza w takich "arcydziełach" jak "Jeszcze raz".

Reksio_gwalciciel

A co?? Źle zagrała??

elizka_52

Jeśli ktoś wylewa pomyje na Danusię to zasługuje tylko na zanuzenie nie w pomyjach, tylko w wiejskim szambie.

elizka_52

Aktorka dobra, ale gra w słabych filmach.

Krzypur

No ale te wiecznie półotwarte usta, mina niedorozwiniętej...

iwa63

Wiesz co, zaobserwowałem (po tym, gdy ktoś mi zwrócił uwagę na czyjeś półotwarte usta), że zdecydowana większość aktorek tak "się nosi". Mają równe zęby, chcą pokazać. Przyjrzyj się.

Krzypur

Ale ten jej "dzióbek" nie pokazuje zębów... A swoją drogą przyjrzę się.

elizka_52

Racja. O zmarłych wypada mówić albo dobrze, albo wcale.

elizka_52

Po tym co zobaczyłem w Akademii Pana Kleksa to powinien ją ktoś obsadzić w dobrym horrorze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones