Dariusz Gnatowski

8,0
4 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

Proszę mnie źle nie zrozumieć. Wielka szkoda i wielki smutek, że pana Darka już wśród nas nie ma. Stanowczo za szybko odszedł i chyba co do tego nikt z nas nie ma wątpliwości. Jak widać po komentarzach był chyba ogólnie dosyć lubiany, choć tak po prawdzie, poza ekranem to ja go kompletnie nie znałem.
Ale zauważyłem, że odkąd wczoraj zmarł, to jego ocena od razu poszła gwałtownie do góry. Podobnie było z Anią Przybylską po jej śmierci (też ją lubiłem i też mi jej szkoda) jak i innymi aktorami. To już chyba nasza polska tradycja, żeby mocno gloryfikować przeciętnych lub mówiąc delikatnie "niedoskonałych" aktorów po ich śmierci.

raf_filmweb

Bez przesady, mocno do góry ? Z 7,9 na 8,0..yo nie jest znacząca różnica, do top 100 na razie nie wszedł, nie ma go nawet w top 500 na filmebie

raf_filmweb

Poza tym nie ma co porównywać aktora o nieprzeciętnym talencie komediowym jakim był niewątpliwie Gnatowski do bardzo przeciętnej aktorki, z której faktycznie po śmierci zrobiono (niezasłużenie) legendę i geniusza aktorstwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones