Dariusz Gnatowski

8,0
4 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

Dawno nie pisałem o zmarłych ludziach kina, ale tu byłem zszokowany jak się o tym dowiedziałem( mimo że wiedziałem że nie ma rewelacyjnej kondycji i zdrowia) na początku myślałem że to fake news, niestety okazało się że to jednak prawda... O ile jeśli by to dotyczylo paździocha który miał i ma dużo kłopoty zdrowotne to nawet bym się aż tak nie zdziwił bo spodziewałem się że moge za jakiś czas usłyszeć o jego zgonie(i nadal tak mam) , i wydawało się że z ekipy kiepskich on pierwszy opuści ten ziemski padół, jednak okazało się że serialowy boczek niemal o 30 lat młodszy pierwszy poszedł na tamten świat...Ehh no cóż.. wielka szkoda, bardzo lubię postać wykreowaną przez Dariusza Gnatowskiego, teraz pewnie gdy bd go widział w kiepskich będzie mi się przypominało że tego aktora który gra ta postać już nie ma, podobnie miałem z kusym w ranczu... Życie niestety potrafi negatywnie zaskoczyć i to jest jeden z tych przypadków

dj_carlos

I coś czuję że już niedługo będzie po serialu, tym bardziej jak jeszcze paździoch do boczka dołączy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones