Dariusz Gnatowski

8,0
4 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Gnatowski

Wiecie że to wujek mojej przyjaciółki ??



Jak byłam u niej na urodzinach to on był również i na serio jest taki gruby ... :)


Ale za to bardzo sympatyczny i miły .

RuBi

No co ty. A ja myslalem, ze do kazdego filmu i serialu ubiera kostium grubasa...

Rafcyk

haha niezłe :P

użytkownik usunięty
Rafcyk

Uwielbiam czytać wasze komentarze wszystkie,są świetne i zabawne.A twój szczególnie takiego tekstu jeszcze nie słyszałem.I o to właśnie chodzi,żeby było wesoło.Sam jestem wesoły i codziennie się dużo śmieję.

RuBi

Rubi Rubi i co z tego ze gruby. Nie każdy musi być zgrabny. Prawdziwa uroda to nie tylko wysportowane ciało. To przemija zawsze, szukaj prawdziwego piękna. Sama napisałaś że jest miły i sympatyczny. A że ma taką posturę to trudno. Pamiętam jak Jack Black powiedział w School of rock, jestem gruby bo lubię jeść :)

bandolier

Nie zaczailes zartu...

RuBi

Eeeee tam Boczek to nic, ale żeby tak Ferdka spotkać to by było dopiero :).

RuBi

a moja ciotka to Maryla Rodowicz <za krotki>

mcdegh125

A mnie tam i tak najbardziej rozwala w Kiepskich "Kapuśniak Na Świńskim Ryju, mniam" heheh :D
Świetny aktor :D

RuBi

Hehe to ja pamiętam jak jeszcze w podstawówce byliśmy w Krakowie na przedstawieniu 'Przygody Tomka Sawyera' i Dariusz grał bodajże pastora. Niby mała rólka ale przez całą widownię przeszedł szmer 'Boczeeeek!' Ale fajnie dla 11-latka zobaczyć na żywo znanego aktora ;D

Bruce_Lee

!! tak sie sklada ze ja akurat wtedy tez tam bylam . pamietam to dobrze :D

RuBi

Ta jasne a ja to smok wawelski !! haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones