Dariusz Szpakowski

6,1
637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Szpakowski

Według mnie jest on najlepszym komentatorem. Dzięki niemu mecze są żywsze i sprawia, że mecz się lepiej ogląda. Oby komentował jak najwięcej meczy :) :)

looki14

a masz jakeis porownanie? Sluchasz Borka na Polsacie czy Smokowskiego i Twarowskiego na Canale? Czy moze ogladasz mecz raz na miesiac w TVP?

serbinek26

Szpakowski nie dość, że ma dobry głos to jeszcze świetnie komentuje. On najbardziej nadaje się do komentowania i bije na głowe nawet tych komentatorów których wymieniłeś. Potrafi dodać wielkiego entuzjazmu i właśnie dzięki niemu jest niezła atmosfera. Zresztą to jest moje zdanie, a ty możesz oczywiście myśleć inaczej ;)

looki14

ale nie zauwazyles ze jest kompletnie nieprzygotowany do swojej pracy? caly czas jedzie na opinii sprzed lat,myli zawodnikow ,zle wymawia nazwiska , info o przynaleznosci klubowej pilkarzy ma sprzed 2 lat, no i te jego podsumowania spotkan w 80 minucie... -a tutaj masz fajny artykul o Szpaku http://www.weszlo.com/news/9657-Szpakowski_czlowiek_ktory_nie_interesuje_sie_pil ka_i_z_pilki_zyje

serbinek26

Ja jednak uważam, że Szpakowski ma doświadczenie w komentowaniu, gdyż komentuje mecze od wielu lat. Oglądałem dzisiaj mecz Polska - Łotwa, gdzie właśnie komentował Dariusz Szpakowski i radził sobie dobrze. Chciałbym żeby był głównym komentatorem na Euro 2012.

looki14

dobrze sobie dzisiaj radzil? gledzil o dobrej grze mimo ze zasnac bylo mozna na meczu i jak zwykle wydarl sie po strzale w boczna siatke myslac ze byla bramka a pozniej palil glupa !

serbinek26

To, że zawodnik strzelił w boczną siatkę o niczym nie świadczy. W takich sytuacjach rzeczywiście nieraz wydaje się, że padła bramka. Oglądam dużo meczy to wiem. Tak przy okazji jest już potwierdzone, że Szpakowski będzie głównym komentatorem Euro 2012 z czego oczywiście się cieszę. Ten komentator zawsze potrafi uprzyjemnić widzom mecz i dużo osób go lubi.

looki14

to ogladaj TVP i szpaka analfabete !!! ja wole eurosport i canal

serbinek26

Mam taki zamiar. Jednak z tym analfabetą trochę przesadziłeś.

serbinek26

Kolego serbinek26 - naprawdę nie ma sensu... looki jest na poziomie intelektualnym wyróżniającego się głupotą 14-latka i obejrzał co najwyżej 14 spotkań. A jeśli obejrzał więcej to działa to tylko i wyłącznie na jego niekorzyść gdyż doprawdy niczego się nie nauczył. Nie będę się rozpisywał gdyż jest to forum filmowe i powyższy temat w ogóle nie powinien się tutaj pojawić. Zwłaszcza gdy zakłada go ktoś równie niekompetentny jak sam Pan Szpakowski.

lateralus01

Ale biadolisz! Ten kto krytykuje w taki sposób Szpakowskiego to znaczy, że nie oglądał z nim żadnych meczy albo po prostu chce sprowokować. Ogólnie komentatorzy z TVP są najlepsi, a Darek jest mistrzem w swoim zawodzie. Komentuje z wielkim zapałem i widać, że lubi piłkę nożną. Nawet z nudnego wydarzenia potrafi zrobić niezłe widowisko, więc wie co robi. Takich komentatorów jak on właśnie nam potrzeba. Dariusz Szpakowski komentuje od wielu lat i ma doświadczenie. Inni powinni brać przykład z niego.

looki14

Fajnie... W takim razie w Twoim, tzn. Waszym, świecie bramkę strzelił dziś Łukasz Piszczek. Nie chce mi się z Tobą dyskutować więc nie odpisuj- PROSZĘ.

looki14

Ja nigdy nie zapomnę niesamowitych spotkań, które komentował Dariusz Szpakowski. Mogę wymienić tutaj finał Euro 2000 Francja-Włochy, finał LM sezonu 1998/1999 czy decydujące spotkanie w Stambule Milan - Liverpool CF oraz masę meczów z lat 90. w których Szpakowski bardzo dobrze komentował. Jego głos i wytwarzane emocje ubarwiały spektakl. Zdarzają mu się pomyłki ale to jest nieodłączny element transmisji live. Z dzisiejszych komentatorów piłkarskich lubie słuchać Przemka Pełkę, (który przenosi się do Canal+, notabene świetnie komentuję hokej na lodzie) Jacka Laskowskiego, który pokazał wielki kunszt podczas Euro i duet Andrzej Twarowski Rafał Nahorny z C+.

Co do innych to widać profesjonalizm Mateusza Borka a wg mnie najsłabszy ( i irytujący ) jest Maciej Iwański, który ciągle nawet podczas Euro i meczu półfinałowego mówił, że ten turniej jest TYLKO w TVP z naciskiem na to słowo. Etyka wymaga również, żeby najpierw przedstawić eksperta a nie siebie na początku meczu. Szpakowskiego szanuję ( mimo błędów ) ale moja najlepsza trójka sprawozdawców to:
1.Jacek Laskowski
2.Przemysław Pełka
3.Andrzej Twarowski

bozo777

Pragnę powrócić do dyskusji na temat Dariusza Szpakowskiego i pochwalić go za dobre komentowanie na igrzyskach. Radził sobie świetnie i nadal uważam go za najlepszego komentatora. Z kolei wyżej ktoś chwalił komentatorów z canal+. Ostatnio właśnie oglądałem tam Grand Prix i komentator w pewnym momencie powiedział, że "Sędzia nie zauważył zawodnika, bo przysłania go banda". Przecież wiadomo, że sędziowie siedzą na górze i niemożliwe jest to, żeby jakaś banda go przysłaniała. Nawet moi domownicy zwrócili na to uwagę. Może ktoś dalej będzie mówił, że komentatorzy z canal+ są lepsi niż ci z TVP.

looki14

mówi panu coś nazwisko Jan Ciszewski?

looki14

On jest świetny , ale tylko w grach, dzięki niemu zyskują surrealizm. Najlepszy tekst ,,próbują, ale bramka jak zaczarowana".

stach_wielgus

Mam do niego ogromny sentyment za komentowanie w fifie. Wraz z Szaranowiczem komentuje świetnie. Fajnie się grało w fifę kiedy słuchało się ich komentarzy i nie wyobrażam sobie tej gry z innymi głosami. Jeśli oni w grze komentowali razem to na pewno komentowali jakieś spotkania na żywo w telewizji. Na razie nie kojarzę żadnych, gdyż wcześniej nie zwracałem uwagi kto komentuje mecze. Dopiero od niedawna zacząłem zwracać na to uwagę i wiem, że Szpakowski komentował np. mecze na Euro. Jednak w trakcie Igrzysk Olimpijskich też można było usłyszeć jego głos. Mam nadzieję, że Darek będzie komentował jak najwięcej meczy, gdyż potrafi stworzyć fantastyczną atmosferę i spotkania z nim są fantastycznym przeżyciem. Szpak rządzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones