Darlene Cates

Rita Darlene Guthrie

8,0
1 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darlene Cates

Podziwiam ja za to, ze nie bala sie pokazac swiatu. W "What`s eating Gilbert Grape?". Byla pokazana jej tragedia. To, jak ludzie ja odbieraja. A przeciez w normlanym zyciu musi miec podobnie...

czlowiekwberecie

tez tam uważam

Bobey

no i ja teżmuszę sie dołączyć - jest sobą. Też widzialam ją w "what's eating Gilbert grape" i uważam ze nie dość ze jest odważną kobieta to bardzo dobrą aktorką.

mya_2

podziwiam ja za to ze byla na tyle odwazna ze wystapila w tym filmie- ma u mnie za to 10/10.

Asiek03

za darmo tego nie zrobila wiec ja bym sie wstrzymal z podziwem dla niej ;)

Asiek03

10/10, totally would bang,

użytkownik usunięty
czlowiekwberecie

Racja, gdyby nie była odważna, pewnie by się nie zgodziła. Wiecie może, czy dalej tak wygląda? Może sobie poradziła trochę z tuszą?

no na pewno nie zrobiła tego za darmo, ale też wątpie żeby robiła to specjalnie dla kasy.
Ludziom otyłym jest dużo ciężej w normalnych czynnościach, cięzko im wyjść na ulice (jak to było pokazane w 'co gryzie gilberta..')
a co dopiero pokazać się całemu światu

czlowiekwberecie

brawa i owacje na stojąco za odwagę i pokazanie siebie. rola w grapie świetna.

czlowiekwberecie

W Gilbercie ważyła ok. 250 kg.

Aleo

a ja dotad sadzilem ze to była charatkeryzacja a tu..pomylka niestety

sharky86

moze jej obiecali ze zapisza ja na super odtluszczanie po tym filmie

evilun

Może... na pewno jej coś zaoferowali.
Też ją podziwiam za odwagę, ale jak widać nie było się czego bać, bo nikt jej nie krytykuje, ani nie wytyka palcami. Jest wręcz przeciwnie. ;)

carla_y

No bo takie filmy to oglądają raczej inteligentni ludzie ;D

evilun

masz u mnie 10 za poczucie czarnego humoru:)

użytkownik usunięty
sharky86

JA też

czlowiekwberecie

No racja, swoją drogą patrząc na jej twarz to ma całkiem ładną... szkoda trochę kobity... Najbardziej nie lubię ludzi, którzy się nabijają z cudzej urody i nieszczęścia...

http://www.imdb.com/name/nm0146055/bio

czlowiekwberecie

kurczę, jak na nią patrzę, natychmiast mi się przypomina jej kwestia o Rycerzu w migotliwej zbroi.
Łzy same lecą do oczu, uwielbiam.

Azqabat

Nie jestem przekonana co do podziwiania ją za odwagę, bowiem duża nadwaga w Ameryce nie jest tak szokująca jak w Polsce. Nawet niektórzy są z tego powodu zadowoleni i dumni. Ciężko mi powiedzieć jak to było w tamtych czasach, jednakże zdecydowanie widziałam grubsze osoby od niej, które jeszcze czuły się seksowne ;)

czlowiekwberecie

Ale ona nie była normalnie taka gruba.Miała zgrubiacze

czlowiekwberecie

Nie każda otyłość jest spowodowana jedzeniem.

czlowiekwberecie

Ja całkiem inaczej odebrałam jej rolę w tym filmie. Według mnie była maksymalnie egoistyczna i głupia. Roztyla się na własne życzenie i nawet świadomość że ma syna który wymaga opieki przez całą dobę nie była imperatywem do zmiany nastawienia i trybu życia. Zaniedbywala poważnie chore dziecko, wychowanie w całości zrzucila na karb drugiego syna. Potrafila udzielac mu licznych reprymend podczas gdy sama nie widziala swiata poza paczkami chipsow i kurczakiem. Była postacią bardzo nieodpowiedzialna i zwyczajnie głupią a jej rodzina tylko bezczynnie przyglądała się temu jak się zabija.

czlowiekwberecie

Mi się wydaje, że to prymitywne zachowanie obśmiewać człowieka ze względu na otyłość. Mi tam wcale nie jest do śmiechu. No cóż, ale co zrobimy, jak taki jest świat i ludzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones