Daveed Diggs

Daveed Daniele Diggs

7,2
3 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daveed Diggs

Jeszcze nigdy nie widziałem tak słabej, nudnej i bezosobowej postaci. Zupełna tragedia. Skutecznie obrzydził mi serial. Nie nadawałby się na bohatera drugoplanowego, a co dopiero na lidera ruchu oporu, flegmatycznego bez własnego zdania, charyzmy i wyrazistych emocji. Jeżeli taki był zamysł scenarzysty żeby dowódcą był "przegryw" to zupełnie nie wyszło. Aktor grający MR Robot miał identyczne zadanie ale wykonał je na 200%  gdzie jego aspołeczność była czymś genialnym. Tutaj mamy po prostu tragicznego, nijakiego i do bólu nudnego faceta który ciągle widnieje na ekranie. 

trejnx

Może właśnie o to chodziło w tej postaci? Wystarczy spojrzeć na inne rolę Daveeda, żeby stwierdzić, że gościu ma charyzmę jako drugoplanowe postaci, przykład Hamilton, Cudowny chłopak, a tu może wymagane było od niego, żeby grał takiego ponuraka. Przyznam, że sama byłam zdziwiona jak dowiedziałam się, że on w Snowpiercer to ten sam aktor co w dwóch poprzednich przeze mnie wymienionych produkcjach. Kompletnie inna gra aktorska.

trejnx

Zgadzam się całkowicie. Postać Laytona jest nudna, obrzydzająca więc sceny, w których bierze udział, czyli dużo z nich, bo jest głównym bohaterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones