David BelleI

8,1
1 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

Jako kobieta uważam że jest cudny (przystojny, wysportowany, muskularny, mądry) czego jeszcze chcieć. Jako aktor sprawdza sie w filmach. Takiego mieć.

Berenike

Ehym. Że się tak zapytam na jakiej podstawie sądzisz, że on jest mądry. ;)
Resztę to jestem w stanie wypatrzeć w filmach, ale jakoś tej mądrości dostrzec nie mogę ;).

Mikka_5

No wiesz. Jak to się mówi cicha woda brzegi rwie. Zdaję sobie sprawę, że to nie na temat, ale miejmy nadzieję, że On ma choć trochę oleju w głowie.

Mikka_5

Poczytaj jego wypowiedzi (Których niestety w sieci mało). Może do geniuszy nie nalezy ale jest Inteligentny. Zresztą głupiec, w Parkour zabił by się obrazu

adix93

Więc nie myliłam się. Z zasady zakładam, że ludzie są inteligentni.

NoX_4

Nox, obyś się nie rozczarowała czasem ;)

W sumie Belle głupi być za bardzo nie może ;) ja napisałam tak posta, bo rozbawił mnie pierwszy. Ale trzeba przyznać, że facet raczej ma po kolei w głowie :D

Mikka_5

Ekhem..., może trochę nie na temat ale skoro mowa jest tu o zaletach David'a, to czy może ktoś polecić jakiś filmik z jego udziałem (ale nie chodzi mi tu o sport^^,tylko co nieco o nim samym^-^)

Berenike

noo i to bardzo przystojny...;p dla mnie jest słodki a szczególnie w filmie 13 dzielnica 1 i 2 ;***
to co mówisz to prawda jako kobieta potwierdzam to co napisałeś
on jest boski ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones