David Belle I

8,1
1 895 ocen gry aktorskiej
David Belle I
David Belle już od najmłodszych lat interesował się akrobatyką i sportami walki. Jego ojciec, były akrobata zaraził go zamiłowaniem do sportu a sam David i jego przyjaciel, którym nie wystarczał zwykły sposób przemieszczania się, już w wieku kilkunastu lat stworzyli swój własny sport - le Parcours (CITY RUNNING). W latach osiemdziesiątych założył on grupę o nazwie YAMAKASI, o której opowiada film Luca Bessona pod tym samym tytułem.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 kwietnia 1973

miejsce urodzenia: Fécamp, Francja

wzrost: 179 cm

David Belle zapoczątkował sztukę Le Parkour. Jest to sztuka przemieszczania się, która pozwala na wyjście z każdej, nawet ekstremalnej sytuacji.
Ma syna Isaiaha (ur. 18.12.2012).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Podziwiam go. Od 13 dzielnicy minęło 10 lat. Teraz ma już 40 na karku i dalej skacze.

David Belle pomagał Techlandowi w produkcji ich najnowszej gry i twierdzi, że Dying Light to pierwsza gra, w której parkour sprawia wrażenie prawdziwego.

Gość albo ma kiepskiego agenta albo sam nie zabiega o role aktorskie... kamera go lubi, 2 języki i zechcieli go w amerykańskim filmie akcji.... David dostałby role w serialach i filmach z marszu... nie kumam takiej słabej filmografii ... większe drewna oblegają swoją facjatą plany filmowe .. pozdro

Jak w tytule. Jak można zagrać 3 role w trzech IDENTYCZNYCH (Nie podobnych - identycznych!) filmach? Na chwile obecną wziął udział w 9 produkcjach z czego w 3 gra rolę Leito (W Brick Mansions Lino ale to podobne :P ). Nawet część dialogów jest ta sama. Masakra

j.w. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones