David BelleI

8,1
1 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

nie ma co ukrywać, że David jest boski, ale czy ktoś wie ile on ma wzrostu?

użytkownik usunięty
manta_b

Kobieto! jakie to ma znaczenie? Mam nadzieję, że nie jesteś jedną z tych prymitywnych idiotek, które chcą znać wszystkie jego wymiary, kolor oczu itp. itd. a jego zdjęcia masz poprzyklejane na szafie.

no nie.... aż tak źle ze mną nie jest :) ale zauważyłam, że najzdolniejsi wysportowani aktorzy nie są zbyt wysocy, np. Jet Li czy Jackie Chan. Bruce Lee też nie był zbyt wyrośnięty. Jestem ciekawa jak się sprawy mają z Davidem (i Cyrilem z resztą też, chyba są równego wzrostu)

Pozdro dla wszystkich polskich traceur'ów ;)

manta_b

No właśnie ja też jestem tego ciekawa. Jest w 13 dzielnicy taka scena, w której Leito prowadzony jest do furgonetki. Naokoło niego stoją ochroniarze i wtedy można podejrzewać, że do wysokich to on nie należy.

użytkownik usunięty
manta_b

Ma 176 cm wzrostu , no różnie to bywa bo raz ma długie włosy a raz krótkie wyciągając średnią to ma 176 ;) .

manta_b

w sumie to chyba nie ma znaczenia, bo jest fantastyczny, a co on potrafi w 13 dzielnicy :))))

_maggos

Tego człowieka się nie ima grawitacja...

Nattimma

Kapitan Grawitacja ;)

manta_b

Wcale nie ma 176 tylko 168 cm a twierdze tak ponieważ na stronie http://www.mma3run.pun.pl/david-belle-6.htm jest taka właśnie informacja.

użytkownik usunięty
jopek

A ja twierdze, że ta informacja niedotyczy jego. Spójrz na datę urodzenia i wagę (wątpię, że urodził się w 1994 r. i ma tylko 52kg...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones