David BelleI

8,1
1 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

Jak myślicie ma żonę i dzieci czy tylko dziewczynę ????
A i jeszcze tatuaże które miał w filmie 13 dzielnica ultimatum są nowe ale czy są na stałe ???? nie wiem czy mam takie robić czy nie ???

Leito_2_filmweb

żony raczej nie ma kiedyś czytałam wywiad z nim i była przy tym jego dziewczyna. Cześć jest stara z 1cześci filmu ale ma 2 nowe na po jednym na ręce

madoxxx

ee sorry jednak ma żonę o dzieciach nic nie pisze :)

madoxxx

Czy to żona to nic nie wiem, ale dziecko jest faktycznie. Urodziło mu się jakoś w zeszłym roku.

użytkownik usunięty
Leito_2_filmweb

wyjdź dziecko na dwór pograć w piłkę z kolegami, bo p-i-e-r-d-o-l-i-sz jak potłuczone

Haha, zawodowy hejter. 5 komentarzy na filmwebie i wszystkie z wyzwiskami. Co za dziecko słońca.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

ej ale nie pochlastasz się jak ci za mocno pojadę, jesteś taki wrażliwy chłopczyk :D

Zapewne mówisz tak z własnego doświadczenia, ale nie wszyscy robią tak jak ty, jak mają do czynienia z takimi okazami jak ty. Jeśli myślisz, że jesteś mocny, jak kogoś zwyzywasz, to muszę cię zmartwić - jesteś klaunem i pokazujesz, że jesteś cienki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones