Dean NorrisI

Dean Joseph Norris

8,2
18 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dean Norris

Genialnie gra w tym serialu :)

użytkownik usunięty
misiaczekmr

Dokładnie, a cytaty z serialu takie jak: "nie mówię, że najgorzej kłamiesz, po prostu, jeden koleś próbował mi wmówić, że działka mety w jego tyłku była wynikiem złej chińszczyzny" po prostu rozwalają na kolana :)

misiaczekmr

Najlepsza scena jak pojechali z Walterem Juniorem pogadać z tą prostytutką. ;)

adamcpdst

Dokładnie, rozwaliła mnie ta scena:)

misiaczekmr

Nie ma co jego popisowa odzywka to Jesus Christ Marie!

sysunia22

Momentami jak patrzę na jego mimikę twarzy to widzę Jacka Nicholsona

aka_fisiuj

Jeśli ktoś robi za nicholsona w BB to tylko Cranston ewentualnie jeszcze Odenkirk

sysunia22

Albo RJ Mitte ze swoją nietuzinkową mimiką. Każdy mięsień twarzy gra inną postać.

transistor152

RJ może sie naprawdę wyrobić. Chłopak ma talent nie mniejszy niż Aaron

transistor152

Bo się urodził z porażeniem dziecięcym mózgowym (lub tym podobną nazwa) i jego mimika twarzy bierze się z tego a nie gry aktorskiej. Ale mimo wszystko bez niego serial nie byłby taki sam:) Pozdrawiam

misiaczekmr

no... Hank trzyma fason. jest twardziel.
and almost handsome :)

misiaczekmr

Genialny jest . A ostatnie odcinki 5 sezonu to po prostu mistrzostwo !

misiaczekmr

dla mnie to on najbardziej błyszczy w tym serialu. mimo, że no wszyscy są świetni to jednak aż dziw bierze, że nie docenili go żadną statuetką. może nie ma tak ekscentrycznej roli jak choćby Jesse ale to w jaki sposób wykreował swoją postać, stworzył wyrazisty i stabilny jej charakter, a do tego sposób w jaki wypowiada humorystyczne kwestie. geniusz. a momenty dramatyczne?..uuuhhh....yeeebany :)

misiaczekmr

I wygląda na to, że w prywatnym życiu też bardzo spoko gość. Obejrzyjcie sobie to:
http://www.funnyordie.com/videos/636264ec55/dean-norris-spoils-breaking-bad

misiaczekmr

Hank jest mistrzowską postacią. Genialnie pokazali go na początku jako prostaka, macho....a dopiero potem powoli odkrywali że jest twardzielem o gołębim sercu. Moja ulubiona postać BrBa chyba.

misiaczekmr

przyłączam się do chóru pochlebców. facet jest absolutnie rewelacyjny. a jego ostatnia kwestia w serialu BB powinna przejść do historii kina kina. moja ulubiona postać w BB.

Trelkovsky_5

I bardzo sensownie pociągnięty wątek fabularny z nim, żadnych niekonsekwencji. ;) Moment, gdy przyznaje się, że wiedział o kradzieży tiary, gdyż jego zona leczy się z kleptomanii- finałowe: to może zobaczę ten bojler? ;)

zsamot

Świetna rola, jedna z moich ulubionych postaci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones