Dean O'Gorman

8,1
3 991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dean O'Gorman

Jako Fili - bardzo fajny :D W ogóle nie wygląda na krasnoluda (poza niskim wzrostem) i bardzo dobrze, taki słodki blondasek :D
I u licha oświećcie mnie, w którym odcinku Moonlight grał jako Daniel, bo nie mogę sobie przypomnieć...

Innych jego filmów nie widziałam, ale zdobył moje serce więc pewnie zobaczę :D

mionka94

Stylizacja na Filiego - +100 do męskości i zajebistości. Podobna historia z Kilim zresztą. :P
Oszałamiającej filmografii to on nie ma, ale też z pewnością coś obejrzę, bo w Hobbicie oczarował mnie totalnie. ;)

dancewithangel

Gosh, wczoraj byłam jeszcze raz na Hobbicie i co chwilę łapałam się na tym, że w każdej scenie wypatruję Filiego i Kiliego... <3 Z kolei bardzo nudziły mnie sceny z samym Bilbem, bo wiedziałam co się stanie, a nie było tych dwóch pięknych :P Normalnie pójdę trzeci raz :D

mionka94

Haha drugi raz byłam w piątek i aż znajomi się ze mnie śmiali, bo wyciągałam szyję, że dojrzeć F i K!!! :D A w scenie gdy zostają rozdzieleni na skalnym olbrzymie... ryczałam :D

dancewithangel

Ja się musiałam powstrzymać, ale strasznie mi było ich szkoda :( Tylko właśnie przypomnialam sobie zakończenie Hobbita i nie wiem ile paczek chusteczek będę musiała wziąć na trzecią część, żeby nie zalać łzami kina :(

mionka94

Niech zmienią zakończenie dla naszego dobra! :D

dancewithangel

Spoiler >.<

deadrys

Jaki spoiler, przecież możemy płakać i ze szczęścia, i ze smutku. :D

dancewithangel

Taaaak, inaczej zbojkotujemy film, weźmiemy aktorów i nakręcimy własne, alternatywne, szczęśliwe dla Filiego i Kiliego zakończenie :D (dla Thorina też <3 )

mionka94

Ja tych aktorów bym wzięła do czegoś innego, hehe... :D

dancewithangel

To już jest chyba poza tematem, spamujemy... :D (pssst, rezerwuję Kiliego ^^)

mionka94

Może, by tak bez spoilerów? Wypisujcie je na pw.

deadrys

Nie musisz czytać naszej konwersacji, ale skoro tak Ci zależy, to możemy to zakończyć. A co do spoilerowania to każdy, kto czytał Hobbita wie jak to się skończy.

deadrys

Powiedz mi tylko gdzie widzisz spoiler... ?

dancewithangel

Pewnie chodzi o to, że będziemy płakać na zakończeniu kiedy Fili i Kili... no właśnie :D

dancewithangel

I tu jest takie mieszane uczucia, owszem jak sobie pomyślę o zakończeniu, że trzech najlepszych zginie, no ale tak w książce jest i nie wiem czy inne zakończenie było by lepsze.

mionka94

Kolejny zaraz po Kilim zasmaczasty krasnolud !
Powinni zmienić zakończenie !

mionka94

W pierwszym odcinku zagrał pomocnika profesora.

galadria44

Ooooo, dzięki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones