Dianna Agron

Dianna Elise Agron

7,6
3 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dianna Agron

Podobno jest brana pod uwagę do roli przyjaciółki Any, co o tym sądzicie ?? :)

misia434

:( wybrali inną

elvis55

podali już obsadę ??

misia434

gdzieś na necie jest , jakby zwiastun i jest tam Matt Bomer, Blake Lively zamiast Dianny i jakaś tam trzecia za tą Anę ;)

elvis55

to nie jest prawdziwy zwiastun :) zdjęcia do filmu mają dopiero ruszyć wiosną 2014

misia434

Jako Kate? ;)

oluss_RS

tak :)

misia434

Jak dla mnie Dianna nadałaby się do tej roli :) Jej były chłopak, Alex jest w kastingu do roli Christiana ;)

oluss_RS

Jak wybiorą Alexa jako Christiana to będzie koniec świata. Najbardziej do tej roli nadaje się Matt Bomer. :P

ati223

Mi tam Alex odpowiada jak najbardziej :) A do Matta też nic nie mam :)

oluss_RS

A ja Alexa nie cierpię :<

ati223

A to dlaczego? :(

oluss_RS

Przestałam go lubić coś w okresie gdy wyszedł film jestem numerem cztery. Nie spodobał mi się strasznie, nudny był, a że Alex grał tam główną rolę to przeszło na niego. Mimo że nie jest winien to już nie potrafię oglądać z nim żadnych filmów. Po prostu taka postać dziwna :D

ati223

Haha dość indywidualne podejście, muszę przyznać xD
Nie uważasz, ze to troche bezpodstawne? Spróbuj spojrzeć na niego w inny sposób, to naprawdę dobry aktor! Niech taki drobiazg nie nastawia Cię przeciwko niemu, Alex to świetny człowiek jest :)

oluss_RS

Dlatego najwyżej NAJWYŻEJ jak będzie grał Christiana to może oglądnę. ;D

ati223

Haha ^^ Widzę, że jesteś pewna swojego zdania.. ;)

oluss_RS

Oczywiście :)

ati223

Ale i tak namawiam na zmianę poglądów, a przynajmniej na próbę tej zmiany..

oluss_RS

Hahaha.. Ok.

misia434

ona mi bardziej na Anę pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones