Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Ja lubię Dodę za jej twórczość...każdy ma inny gust muzyczny i powinniśmy to uszanować:) To ze Doda jest jaka jest to jej pomysł na siebie ..jak kogoś denerwuje jej osoba niech nie czyta artykułów i nie oglądać teledysków i relacji telewizyjnych z jej udziałem...!!!!!!!!!!!!!!!!

mala_syrenka

: ) Dobrze, że masz własne upodobania. Szanuję to.

P_Halliwell

Źle, że masz własne upodobania. Nie powinnaś takowych mieć, jeżeli zamiast gustu, masz różowego stolca...

Zuchwalec

Zuchwały Twoja wypowiedź jest po niżej jakiegokolwiek poziomu inteligencji. Proszę o jakieś konkretne argumenty, niby dlaczego źle,że mam własny gust muzyczny??? Ciebie nikt nie obraza, za Twoje upodobania, więc powinieneś uszanować zdanie innych!!!

Zuchwalec

Do Zuchwały

Dawno się tak nie uśmiałam o tym róźowym stolcu udał Ci się tekst ;) aaa i w pełni popieram...kolejna nastolatka, która kocha Dode i jej wylgarność

who008

Wybacz ale nie jestem "kolejną nastolatką", mam 23 lata, studiuję Filologią polską i oprócz tego,że lubię Dode mam wiele innych zainteresowań. Nie darze jej sympatią za jej wulgarności, tylko cenię za jej zdolności wokalne. Nie wymagam również ,żeby osoby takie jak wy, które nie tolerują Dody wypowiadały się na jej temat pozytywnie . Chciałabym tylko, aby każdy kto wypowiada się krytycznie na jakikolwiek temat potwierdzał swoją wypowiedź konkretnymi argumentami!

mala_syrenka

Jeśli, koleżanko, rzeczywiście studiujesz filologię polską (piszemy z małej litery), to podziwiam Cię za wytrzymałośc, bo ja wysiadam po kilku wersach tzw. "tekstów" Dody. Bawiłaś się kiedyś w wyszukiwanie błędów w jej twórczości (bo interpretowac się tego po prostu nie da)? Polecam, przyda się w ramach "dokształcania" z języka ojczystego.

Aericia

*piszemy małą literą... przed chwilką zauważyłam błąd, hehe. Język polski to trudna sztuka. ;)

Aericia

No jak widać każdemu czasami zdarzają się literówki, kiedy szybko piszemy na kompie.
Nie analizowała tekstów Dody, ponieważ nigdy nie powiedziałam,że jej teksty są dobre pod względem literackim. Doceniam po prostu jej talent wokalny i wydaje mi się,że mam do tego prawo! Moim zdaniem niektóre z jej piosenek są najzwyczajniej ładnie skomponowane i zaśpiewanie, dlatego niekiedy lubię ich posłuchać.
p.s. Swoją wypowiedzią chciałam jedynie zaznaczyć, ze każdy ma prawo do własnego gustu muzycznego:)

mala_syrenka

co to za blog idiotów, wiedziałem - doda budzi największe kontrowersje.........ehh tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones