Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Ludzie , co wy od niej chcecie ??ja tam fanką jej specjalną to nie jestem ale nie rozumiem was !!odczepcie się od dody !!!!!!!!!! co ona wam zrobiła ?????????????? odwaliło wam !!

Phoebe123

Co ona nam zrobiła?
URODZIŁA SIE,POSZŁA NA CASTING DO ZESPOŁU VIRGIN I MA NIEPOHAMOWANY JĘZOR,PRZEZ CO WIELU LUDZIE JEJ NIE LUBI. i ja tez jej nie lubie.

Bodysnatchers

a ktoś cię pytał o to ile ludzi jej nie lubi ? weź naucz ty się normalnie se czytać !!!

Phoebe123

Nie chodzi o to co ona nam czy mi zrobiła. Raczej o to jaką krzywdę wyrządziła poslkiemu przemysłowi muzycznemu jak i polskiej moralności. Jej płyta z tendetnymi tekstami przepełniony kłamstwami, jest profanacją muzyczną. Piosenki na jedno kopyto i do tego ta przygrywka gitarowa robiąca ponoć za rock. Ogólnie mamy chyba świadomość że muzyka rockowa to taka mocniejsza nuta. A w przypadku Dody ni to mocne, ni agresywne, jedynie bezczelne.
A jeśli rozchodzi się o moralność: ubiera się jak ladacznica, puszcza głupie wulgarne uwagi, sepleni, nawte nie umie sobie poradzić z własnym językiem (o ile dobrze wiem, zazwyczaj tego typu wady można wyleczyć, ma tyle pieniędzy a takiej korekty nie zreperuje). Ale to sprawa drugorzędna!
OTO MÓJ NAJWIĘKSZY DO NIEJ ZARZUT:
Propaguje prostytucje: wystarczy spojrzeć na teledysk do piosenki "Katharsis" - co to ma na litość boską być? Nawet ślepy z góry zauważy że ona tam po prostu uprawia seks. W wyiadach podkreśla jaka to ona super, i co by nei zrobiła z życiem seksualnym. Koloreowe czasopisma przepełniają jej roznegliżowane zdjęcia i jakże ciekawe doń komentarze.
Chyba nie muszę przypominać, że środki masowego przekazu najczęściej kupują nastolatkowie, i są to osoby w takim wieku, że aby zdzierżyć ten trudny wiek wkraczania w dorosłość muszą mieć swojego guru, swojego idola, który uczyni tę fazę przeddorosłości kolorowszym. Najgorsze jest to. Że niektórzy idole to ZERA które zaistniały wyłacznie dzięki skandalom patrz - Doda. Najczęściej idolami zostają ci, któych się powszechnie nie toleruje za swój że tak nazwę styl bycia. Styl bycia Dody i opinia wśród społeczeństwa jest apetyczny dla nastolatków. Otwarcie mogą powiedzieć: TO JEST PRAWDZIWA BABKA! NIE BOI SIĘ MÓWIĆ! ONA MNIE ROZUMIE!
Szkoda tylko że tak naprawdę to złudna bajeczka bo cena za bycie fanem Dody - to błedne wywyższanie swojego ego i próba wkroczenia w dorosłość drogą na skróty - czego skutkiem są patologie. Fanów Dody mogę porownać do ćiem - nawet sama Dodzia poświęciła kilka słów tym latającym stworzonkom bo czyż nie na płycie "Diamond B*tch" (Diamentowa Suka - tak brzmi tytuł jej płyty) znajduje się piosenka "Ćma". Lecą za Dodą jak ćmy za światłem - pewna śmierć (czytaj upadek moralny).

użytkownik usunięty
akira894

Hah, dobre, akira894 ;)

Jeden sensowny komentarz i troll się zamyka :) Brawo

no właśnie... czyli ty !!!

akira894

Swietna odpowiedz, gratuluje. Podejrzewam ze Doda tego nie przeczyta a jezeli nawet to i tak nie zrozumie bo za trudne ;) pozdrawiam

Phoebe123

Sądzę iż pani Rabczewska jest wykreowaną przez media gwiazdą. Pytanie zachodzi jaka jest naprawdę? Sądząc po jej ewidentnym zachowaniu możemy stwierdzić, że jest odważną kobietą która wie czego chce i dąży do celu za wszelką cenę. Jej słownictwo którego używa jest ostre i czasami nawet za bardzo ale zastanówmy się czy to jest ona czy osoba wykreowana przez media lub ją samą? Nie będę się rozwodzić na ten temat ale może każdy niech się najpierw zastanowi zanim zbyt pochopnie kogoś oceni, bo w głębi moze być bardzo przyjazna i ciepła dusza która pragnie spokoju i szczęścia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones