Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 030 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Doda jest bardzo ładna ;) i również jest wspaniałą artystką !

wojtek_postrach

bez komentarza.

wojtek_postrach

Ha ha, 1 kwietnia.
Dobry ten żarcik :-)

wojtek_postrach

Doda jest piękna ( każdego dnia jest najpiękniejszą kobietą na świecie ;)

wojtek_postrach

o chryste masakra tragiczne prowokacje. Dla mnie jest ladna kobieta i utalentowana wokalistka a jej zycie prywatne niech bedzie jej napisalem to ja nie 1 kwietnia tylko 16

wojtek_postrach

heh.
gdyby jeszcze była normalna...
najbardziej rozśmieszyły mnie słowa jednej z jej piosenek:
jakoś tak "nie przewrócił mi sukces w głowie i..." haha :D

w zeszłym roku mieliśmy rekolekcje i ksiądz właśnie mówił o sławie...
mówił że zna rodzinę Dody osobiście - bardzo mili ludzie, ona sama z resztą też. mówił że jest inteligentna ale udaje głupią dla sławy choć i tak tego nie może zrozumieć ;] ja też nie.
gdy kieedyś usłyszałam jakąś tam piosenkę Dody polubiłam ją, ściągnęłam jeszcze pare i często słuchałam jej muze... ale gdy trochę więcej sie o niej dowiedziałam - zbrzydła mi ;/

wojtek_postrach

Nareszcie znalazł się ktoś kto nie tępi jej za charakter. Przecież to jej sprawy prywatne. Ponadto jest świetną wokalistką. Ładną i ponoć inteligentną (prawdopodobnie xD ).

syringe

ona jest tylko przykładem na to jak, a raczej czym robi sie w polsce kariere ...

syringe

Ona jest ładna??? bez makijazu wygląda ochydnie, wogóle nie ma talentu, ten jej śpiew jest beznadziejny i do tego jest głupią egoistką. Nie cierpie jej.

lorraine93

Doda jest fajna, cenie ją za to, że jest szczera,nie przejmuje się innymi itp. A i do osoby wyżej w ogóle pisze się osobno :D buhahaha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones