Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

THE BEST

użytkownik usunięty

JEST NAJPIEKNIESZYM FACETEM JAkiego w zyciu widzialam !!!spelnieniem marzen kazdej kobiety jest nie tylko muskularny ale i inteligentny

użytkownik usunięty

zgadzam się , dla mnie też jest facetem , który może spełnić marzenia kobiety , poza tym , że jest przystojny ( choć wielu może uważać, że to kwestia gustu) ma to coś...im jest bardziej dojrzały tym bardziej staje się facetem na którym warto oko zawiescić i nie tylko ... mnie on oczarował już dawno i tak chyba zostanie......

użytkownik usunięty

Jest przepiękny i czasem żałuje albo nawet zawsze, że nie jestem jego żoną. Szkoda że mogę go zobaczyć tylko na ekranie.
i potwierdzam poprzednie wypowiedzi że jest piękny i inteligentny
TO MAŻENIE KAŻDEJ KOBIETY

użytkownik usunięty

A ty pewnie jestes glupia i brzydka i pewnie do tej pory nie znalazlas sobie faceta zakopmpleksiona dziewczynko

Pan co tu napisał to jakieś dziecko-półdaun i zostawie to bez komentarza. Co do achów i ochów pań... Nie dziwie się. Która by nie chciała mężczyżny co:

- jest przystojny i umiesniony
- Jest bardzo inteligentny
- zna Karate i potrafiłby obronić niejedną kobiete :)
- ma w ch*j siana

No i chyba wszystko jasne. Nie jestem jego fanem i nie przepadam za jego filmami, ale nie mam nic do tego Pana.

użytkownik usunięty
vargadamasta

Też nic do niego nie mam, ale na te wzdychające panie on by nawet nie spojrzał. W końcu od 12 lat jest żonaty. I co najważniejsze i godne pochwały jest cały czas z tą samą kobietą, co u aktorów i muzyków jest rzadkością. A to też dobrze o nim świadczy.

czytając pierwszy post - bueheheheheha, dawno się tak nie uśmiałem, ten post coś w sobie ma :D

piękny!?!??!??!?!??!
.
..
...
:|
noooo,..... jak uważasz..... :/

A taką twarz na tym zdjęciu ma, bo chuck norris kopnął go z półobrotu>>>
Fajny masz gust, to ja już bym wolała tego van damma( porównując ich dwóch, bo oba to zeszmaciałe mięśniaki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones