Don JohnsonI

Donnie Wayne Johnson

7,6
10 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Johnson

Aktor z niego jest wspaniały. Jego gra jest tak naturalna i inna w każdym filmie czy serialu. Podziwiam tego aktora. Uważam, że jest jedynm z najbardziej niedocenionych aktorów. Ale cóż zrobić. Takie, życie. Jednak to nie ma dla mnie znaczenia. Znakomity jest i tyle.

Szajba

Tak jest wspaniały! Dla mnie, jego najlepszą rolą był NAsh Bridges...

Szajba

podpisuję się pod wypowiedzią Szajby obiema rękoma. Na dowód polecam chociażby film Dead Bang, The Hot Spot lub Word of Honor. Fanów Miami Vice nie trzeba przkonywać przez ponad 100 odcinków napatrzyli się na możliwości aktorskie Dona.

Szajba

zgadzam się w 100%
Don jest wspaniałym aktorem ale równie utalentowanym piosenkarzem
właściwe w każdym filmie/serialu jest fantastyczny:)
niedoceniony jest- to prawda cóż tak to jest w tym 'szołbiznesie' ...


kivinka

w filmie "Długie gorące lato" udowodnił ze jest naprawdę dobry! Zmierzył sie z rola w którą wczesniej wcielał sie Paul Newman a to jest naprawde nie lada wyczyn z którym nie jeden Johnny Depp by sobei nie poradził

Wasilij

dawno nie widziałam na tzw "standardowej kablówce" tego filmu.. bardzo bym chciała bo widziałam tylko urywki z teledysku....
mam nadzieje że w końcu tv go wyemituje!

pozdrawiam

kivinka

Na programie Universal leci Nash Bridges... jakoś niedawno się zaczął...emitują ten sam odcinek 3 razy dziennie:)

Szajba

Jestem tego samego zdania...
i w tym momencie nasuwa mi się pytanie dlaczego Don nie zaistniał w normalnych filmach kiedy było już wiadomo że seriale z nim są hitami a jego gra aktorska w nich to majstersztyk ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones