Dougray Scott

Stephen Dougray Scott

6,5
4 938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dougray Scott

Ze on jest bardzo przystojny, ma taka swoja urode nie jest taki jak ci z journal'a :)

JaNeT_2

ja się zgadzam:D chociaż oglądałam go tylko w nagiej prawdzie o miłości, na pierwszy rzut oka był trochę odstraszający, ale faktycznie ma w sobie coś:) do tego można powiedzieć że uroczy:)

JaNeT_2

Popieram, facet ma coś w sobie... ((m.in. oczy))
Poza tym według mnie dobrze gra:)

JaNeT_2

oj, zgadzam się:) tacy mężczyżni sa najfajniejsi. na pierwszy rzut oka mało interesujący, a po bliższym poznaniu - ni można oderwać od niech oczu:) Dougray taki własnie jest. baaardzo interesujacy facet, a przedewszystkim aktor.

July_2

jest boskiii :)

JaNeT_2

Podzielam Waszą opinię - niebanalna uroda, hipnotyzujące "ciężkie" spojrzenie...Dobry aktor - urzekł mnie w "Zabić Króla", przestraszył w Mission Impossible 2", zaintrygował w "Baśniach tysiąca i jednej nocy". Czekam na dalsze ciekawe role:)

JaNeT_2

Ja bym powiedziała, że ma zabójczy głos. Absolutnie genialny, mogłabym go słuchać godzinami *-*

Osoba_bez_imienia

Bardzo mi się spodobał w roli męża Marilyn Monroe :D. Do twarzy mu w okularach, przystojny, jak cholera, ach.

użytkownik usunięty
JaNeT_2

Zgadzam się z Tobą. Facet ma w sobie "coś" hipnotyzującego

JaNeT_2

Moim zdaniem mógł by grać Bonda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones