Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

czemu jest tak wysoko??????????? ejjjjjjjjjjjjjjjjjj bez jaj on jest 7!!!!!!! jak to jest możliwe???????

Edward_D__Woood

koles, skoro go nie znasz to nie wiem co na tym portalu robisz, przeciez to duchowy nastepca marlona brando ...

slocik

niech mi ktoś to wytłumaczy dlaczego on jest tak wysoko??????????????????????????????????

Edward_D__Woood

Też nie wiem co on w ogóle tu robi... Widzę faceta po raz pierwszy na oczy...

Edward_D__Woood

Kto to jest? Jak chcesz niepoważnej odpowiedzi to zajrzyj na mój temat na tym forum. Poważnie to następca Stevena Seagala na stołku pseudoaktora - zabijaki.

Santino

No kurde ja też się dziwie że tak wysoko...widziałem go w Doomie i niegrał tam aż tak żeby go umieszczać na tym miejscu...

Edward_D__Woood

The Rock, koles kiedys zajmowal sie wrestlingiem (nie wiem jak teraz). Dziwne, ze znajduje sie w pierwszej 10, przed naprawde dobrymi aktorami :|

użytkownik usunięty
Edward_D__Woood

Dlaczego ten koras jest pomiędzy Jodie Foster a Russellem Crowe?????? Wypad z pierwszej 500-ki.

heheh chlopaki nieznają Dwayna Johnsona albo inaczej
The Rock grał w takich filmach jak witajcie w dzunglii,doom,be cool,z podniesionym czołem (wedlug mnie najlepsza jego rola) no moze ogolnie nie grał w wielu filmach ale wkazdym z nich świetnie zagral i nie dziwie sie w cale ze jest az tak wysoko,bo to naprawde swietny aktor pozdro all:-]

Ajinur

Po prostu dobrze gra w rolach, które mu powierzono. To, że same role nie należą do ambitnych to już inna sprawa. Jak poradziłby sobie w trudniejszych rolach? Nie wiadomo, lepiej nie gdybać, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Ja go oceniam 7/10.

Arnold też nie grał nigdy w dramatach psychologicznych, ale jest/był niezstąpiony w wielu rolach, których lepiej się zagrać nie dało, choćby Terminator.

Abukashi

To oglądnijcie ''Gang z boiska'' dostał rolę w lepszym filmie i sprawdził się znakomicie. Jak dla mnie bardzo dobry aktor.

krzys299

Popieram obejrzałem całkiem niedawno ten film i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Grał tam bardzo dobrze chociaż rola trenera futbolu amerykańskiego jest mu bliska gdyż sam był kiedyś dobrym zawodnikiem. Nie mniej jednak pokazał tam że potrafi grać

Pig_us

Co do wymagających ról to Dwayna można zobaczyć w "Southland Tales"..... co z tego wyszło to sami oceńcie, mi sam film ogólnie nie przypasował.

Edward_D__Woood

a ja lubie z nim filmy :) chociaz southland tales ogladalam w kawalkach bo jakos od poczatku mi nie podpasowal ;) ale ogolnie gra w fajnych filmach no i musze to powiedziec jako kobieta ze...niezle ciasteczko z niego ;D

malenka1722

Ja jeszcze dorzuce swoje 3 grosze.
Dwayne Johnson znany lepiej jako The Rock to jeden z najbardziej popularnych wrestlerów w historii tego sportu.
Największy showman jakiego widziała planeta Ziemia.
Nie wiem jak gra w filmach, ponieważ widziałem tylko Król skorpion,
ale jego umiejętności aktorskie jakie prezentował na ringu były naprawdę na wysokim poziomie. Stworzył specyficzny wizerunek twardziela lubiącego "robić sobie jaja" z każdego i ze wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones