Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson
sylwia2010r

Są dziewczyny ktorych nie jarają faceci, i faceci ktorych nie jarają dziewczyny:D......if u know what i mean:D

Ellsir

Yes i know what you mean:D haha so funny

sylwia2010r

Popisują się angielszczyzną, lingwiści jeb*ani .

accadacca

hahaha no :D Ja tam go lubię jako człowieka ma się rozumieć :D

sylwia2010r

też jestem dziewczyną i też mnie nie jara. szczerze mówiąc, to nie rozumiem niby czemu miałby mnie jarać. You're not alone - skoro już się ludzie angielszczyzną popisują ;p

hayate_ootori_fw

Mnie jara jako The Rock ^^

hayate_ootori_fw

To samo pytanie u dołu

sylwia2010r

Skoro The Rock Cię nie jara, to aż strach pomyśleć co Cię JARA! Chyba tylko Pudzian został :)))) ewentualnie Rysiek z Klanu:)

davidstar

niestety w Klanie nie ma już Ryśka:(

sylwia2010r

To prawda :( Świeć Panie nad jego duszą...:) Dobrze, że wspomnienia po nim zostały na youtube :)))

davidstar

Prawda jest taka ze tacy kolesie jak The Rock w 2013 roku napakowani jak kartofle czy nawet Pudzian za złotych czasów jarają tylko facetów, bo na pewno nie dziewczyny... Co prawda zawsze się trafi kilka takich solarek a'la dziewczyna dresa dla ktorej mięsnie to jedyne co facet miec powinien ale 90% dziewczyn jak widzi takiego The Rocka jak w tym Filmie "cos tam i Cash" z 2013 roku to im się nie dobrze robi. Nie wierzycie? To popytajcie swoich kolezanek co sądzą na temat atrakcyjności kulturystów i strongmanów...
Po prostu tak nam popkultura switowa narzuca ze atrakcyjny facet to facet przesadnie napakowany, a atrakcyjna kobieta to koscisty szkielet. Kto z was facetów lubi anorektyczki ręka w góre, pewnie ze 20% populacji... Dziewczyna nie moze byc gruba ale tez nie przesadnie chuda. Tak samo facet, The Rock z 1995 roku czy z tych okolic to koles lekko przypakowany i dla większosci ciacho, ale The Rock z tych czasów to dla większosci dziewczyn mutant

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hitman4334

Jak byś miał choć trochę rozumu to byś zrozumiał o co mi chodziło. Nie mówiłem o wyrzeźbionych kolesiach tylko o mutantach takich jak kulturyści typu np Burneika, albo typowy strongman. Akurat za takimi to patrzą tępe solary i to wcale nie ładne.

A co do moich wymiarów to jeszcze bys się zdziwił... a tak w ogole to kim kim ty Q.rwa jesteś ze mi ublizasz?
No własnie, kim ty w ogole jestes ...?? Pajacu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hitman4334

Lubisz jak ci facet obrabia gałę, ze chcesz żeby padał na kolana?

Coyotman

Tak, a teraz bierz do buźki.

hitman4334

Racja kur-wa wszystkie laski na tym foru to pewnie pasztety

hitman4334

gówno prawda, wielkość mięśni ma swoje granice, za duże wcale się babom nie podobają, są nieestetyczne zobacz Cristiano Ronaldo, nie jest tak przypakowany jak the Rock (ma około 41 cm w bicepsie) a mimo to o wiele lepiej wygląda niż takie kloce jak the Rock czy Pudzian za czasów strong mana.

czaro2435

Pedale wynoś się stąd

HUBERTciawo

To było do mnie...??

Taki jestes kur.. odwazny przez neta? Taki z Ciebie kozak w necie? A pewnie piz*da w swiecie? PAJACU?

Wracaj do walenia konia przed komputerem, To forum jest dla ludzi kulturalnych, a nie dla takich bezmózgów.

Ps. Wstawił sobie fotke jakiejs laski a mowi ze to ja jestem pedałem... Co za przygłup. Moze po domu tez łazisz w damskich ciuszkach transie jeden.

czaro2435

No właśnie laski ty pewnie miałeś na tapecie samego fiuta tylko skasowałeś pozatym nie rozmawiam z pedałami koniec tematu

czaro2435

Tak kur-wa do dopie mały nędzny pedałku

HUBERTciawo

Poprawka kak ku-rwa do ciebie pedale

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HUBERTciawo

Ja tez nie rozmawiam z pedalami a jednak ci odpisuje...

ale ty głupi jestes.. to ty myslisz ze czemu pisze przeklenstwa z * w srodku??? bo filmweb nie publikuje maili z wyrazami ktore uzna za wulgarne matole jeden hahaha

Nie no jeszcze mi sie tłumaczy ze na autobus czeka, ze z telefonu pisze, dlatego błedziki robi, ooo jaki biedny:)
Kurde nie masz pojęcia jak się usmialem z tych twoich maili, ile ty 4 razy do mnie pisałes? ale zes się zbulwersował (nawet moja dziewczyna tyle razy do mnie nie pisze)

A teraz posłuchaj mnie uwaznie frajerze, TYLKO piz.dusie się tłumaczą, kapujesz??

Wiec potłumacz się komu innemu i proszę, nie utwierdzaj mnie w przekonaniu ze jestes zbulwersowanym napalencem kolejny raz mi odpisując... Wlasnie, to jest dobre, jesli jeszcze raz mi odpiszesz tzn ze tesknisz i ty jestes pedałem pedale, wez daj mi juz spokój hahah
No ciekawe czy mam rację, mogę się załozyc ze w ciągu kilku dni ten pajac odpisze i tym samym potwierdzi moje przypuszczenia...;)

czaro2435

Ja na przykład okropnie nie lubię napakowanych facetów, Dwayne okropnie mnie denerwuje. Pewnie, mężczyzna musi mieć mięśnie, ale bez przesady!

użytkownik usunięty
czaro2435

"jarają tylko facetów" no mnie nie jarą :)

oj z tym jaraniem się chodziło mi o to ze kiedys kazdy chciał byc jak taki Arnie w terminatorze, albo jak Chuck Norris i naparzać wszystkich w szkole albo na ulicy

pozdro

czaro2435

No nie wiem jak dla mnie jego muskulatura jest Adekwatna do jego wzrostu może te bicki żylaste trochę no.... ale tak to bez przesady :D

czaro2435

No facetom może się podoba bo jest wielki i dla większości może stanowi motywację do większych treningów.
Dla mnie był ale niestety z powodu problemów zdrowotnych musiałem treningi odpuścić :/
Każdy ma swoje gusta o tym się nie rozmawia bo potem wychodzą takie bezsensowne kłótnie na FW, że wzajemnie się od pedałów wyzywają.
A co do samego The Rocka to ma 42 lata więc to chyba kryzys wieku średniego że tak bardzo się transformował.
Mimo tego lubie gościa :)

sylwia2010r

Rysiu siedzi teraz w mafii i calkiem calkiem mu to fajnie wychodzi;)

http://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng

sylwia2010r

Niech zgadnę Twe wymiary...
100
1 000
100 ?
To, że nie masz bimbałek i dyndałki nie czyni Cię dziewczyną. Haha, pozdro. :D

hitman4334

Pisz po Polsku. Niestety nie rozumiem co masz na myśli. Co to są bimbałki i dyndałki?

sylwia2010r

Bimbałki są dwie,
Każda z was je chętnie ssie,
Dyndałka natomiast jedna sobie wisi,
Pożytku z niej nie robią jedynie księża i mnisi,
Czy już wiesz o jakie narządy chodzi?
Podpowiedź : najsprawniejsze mają młodzi.

hitman4334

nawiazanie do pen#isa, really? ty i twoj zespol musicie byc z siebie dumni.

sylwia2010 - to jesli nie dwayne to kto? lysina jason'a statham'a czy dojrzalosc sean'a connery'ego? :)

mua123

Nie podlizuj się Sylwii, nie masz co liczyć na jej względy.

hitman4334

twoja logika jest powalajaca. masz 5 lat czy 16?

mua123

Dlaczego pytasz? Lubisz małe dzieci?

hitman4334

Cholera to było niezłe

sylwia2010r

Jak dziewczyne mogą nie jarać mięśle wolisz dziewczyny czy mięśniaków? ja się staram uzyzkać taką samą sylwetke jak dwayne w szybcy i wściekli 6 jestem już blisto robie to dla siebie i zwłaszcza dla was lasek a ty mi mówisz że na widok takiego faceta jak ja nie robisz się wilgotna??!!! wat da FAK!!!?,,,!?!!???!?!??

HUBERTciawo

Źle napisałem wolisz dziewczyny czy mięczaków ?????

HUBERTciawo

och, biedaku. tak się starasz napakować, żeby podobać się dziewczyną, a tu się dowiadujesz, że nie wszystkie to kręci. rozumiem, może być ci ciężko z tą wiadomością i dlatego wyładowujesz swoją złość na ludziach na forum, wyzywasz i przeklinasz [poczytałam sobie twoje komentarze], ale uwierz mi, nie ma się czym przejmować :) są dziewczyny, które lubią mięśniaków, więc na pewno część część populacji uzna cię za atrakcyjnego. i pamiętaj, że każdy ma inne gusta - niektóre dziewczyny kręci napakowany karczek, inne wolą okularnika w sweterku, a jeszcze inne przeciętnego Jasia Kowalskiego o miłym uśmiechu :)

hayate_ootori_fw

Fajnie segregujesz ludzi, a konkretnie mężczyzn, dla Ciebie istnieją 3 typy, serio? Co jeśli Cię oświecę i napiszę, że typów facetów jest tyle ile wynosi ich populacja? Każdy z osobna jest wyjątkowy, indywidualny. Pewnie posikałabyś się na widok Jasia Kowalskiego z miłym uśmiechem, ubranego w sweter podkreślający umięśnioną sylwetkę i noszącego na nosie okulary. Myśl, dziewczyno, myśl.

hitman4334

chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu. 'typy', które podałam były tylko przykładem, który miał uzmysłowić koledze HUBERTciawo, że każdemu podoba się coś innego. oczywiście, każdy jest wyjątkowy i na świecie nie ma dwóch takich samych osób, bliźnięta jednojajowe również się od siebie różnią. tak samo jak nie można oceniać człowieka tylko po jego wyglądzie, co niestety nie zmienia faktu, że to właśnie wygląd jest pierwszą rzeczą, którą zauważamy w nowopoznanej osobie. dopiero później przychodzi charakter. pierwsze wrażenie o człowieku wyrabia się w ciągu kilku sekund od jego poznania i niestety, przez to kilka sekund można się co najwyżej przedstawić, ale mamy już ocenioną osobę po wyglądzie i mowie ciała. i to cechy charakterystyczne najbardziej rzucają się wtedy w oczy, czy będzie to budowa ciała, czy styl ubioru, fryzura, ozdoby, i tak dalej. oczywiście, opinia na temat człowieka może się zmienić z biegiem czasu, ale pierwsze wrażenie pozostaje na długo.

przepraszam, mam tendencję do rozpisywania się, mam nadzieję, że mi wybaczysz :)

hayate_ootori_fw

Nie szkodzi, nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią dużo paplać. Podoba mi się to, co napisałaś. Masz rację. Wstyd, nie sądziłem, że kiedykolwiek ją przyznam przedstawicielce płci pięknej.

hayate_ootori_fw

A czy ja powiedziałem że jestem brzydki i nie podobam się dziewczyną? Uwielbiam moją muskulature budze podziw jak i strach a co do moich komentarzy ja nie zaczepiam ludzi aby rozładować złość ( złość rozładowywuje treningiem jak już) nie lubie pedalstwa, ciot, przemondrzałych pseudo inteligentów którzy czepiają się mojejś pisowni ale zlewam ich dopuki mnie ktoś nie obrazi nie lubie kiedy ktoś mnie obraża(chyba że to dziewczyna wtedy traktuje to jako wyzwanie i wtedy mnie to nawet śmieszy ) a tak to lubie filmweb wyrazić swoją opinie , przemyślenia zawsze wchodze sobie na tą stronke czekając na autobus

HUBERTciawo

Zapomniałem skasować Ś w słowie mojej

HUBERTciawo

O kur#wa ja się rozpisuje a nie dopatrzyłem że jesteś facetem KONIEC TEMATU NIE OPISUJ czekam na lachony

HUBERTciawo

Zlewasz dopóki Cię ktoś nie obrazi, a sam obrażasz. Odstaw ten koks, bo widocznie wpływa negatywnie na Twoje emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones