Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

gra charyzmatyczne role do których pasuje jak ulał
poza tym - po samej jego grze widać ze jest to człowiek inteligentny - nie strzela jakiś głupawych min jak pazura i widać że skupia się na każdej swojej roli - karierę zrobi na pewno - zobaczycie

Tombstone

hahahahahahahhaha...ty sobie jaja robisz?? świetny charyzmatyczny aktor?? !! Buahahahaha...nie no... a wc on grał takiego charyzmatycznego? Króla Skorpiona jo?..pffff

użytkownik usunięty
Yesh

obejrzyj inne filmy niż król skorpion - wtedy pogadamy ;)

użytkownik usunięty

zawsze znajda się krytycy ... czym sie przejmować? poprostu olać ;P
I tak nie przegadasz

Nie no wy jestescie smieszni... w innych filmach też go widziałem nie pamiętam już tytułów bo to były beznadziejne filmy. Jak mówicie że to dobry aktor to odrazu wiadomo, że się kompletnie nie znacie. To nie jest aktor tylko zapaśnik!! jedyne co umie to podniesc wysoko prawą brew!!

użytkownik usunięty
Yesh

Mówią że Rock to następca Arnolda Schwarzeneggera
ma grać w Predatorze 3.
Zapaśnicy też w filmie są potrzebni Kevin Nash, Triple H
kto będzie następny?

Wow...w predatorze 3...no tak to świetny argument... Szkoda że nie grał już w TErminator 3 nie traciłbym czasu na ten gówniany film bo jakbym zpobnaczył tam jego ryj to bym natychmiast wyłączył.

Yesh

zapominasz o tym, że każdy aktor musi od czegoś zacząć

Tombstone

Gwarantuję Ci że nigdy nie dostanie dobrej roli bo się nie nadaje. Mó boże...żal mi takich ludzi ... jak można widziec w nim talent aktorski...mnie to normalnie śmieszy.

Yesh

wygląd...ok
talent....jak na zapaśnika ok
filmy grane.....nie ok ale sie zobaczy DOOM'a to sie zmieni zdanie może
popularność...patrz DOOM jak to schrzani to gostek nie bedzie cool

Yesh

Schwarzenegger zaczynał od Konana gdzie tylko prężył swoje mięsnie, będąc sztywnym i drewnianym, a wyszedł całkiem na ludzi :] pewnie, że nie jest aktorem wybitnym, ale takie role jak chociażby w Juniorze pokazują, ze potrafi też grać, skąd wiesz, że z The Rock'iem nie będzie podobnie :)

(widziałeś go w Be Cool??? dla mnie się tam podobał :D)

użytkownik usunięty

w predatorze ma grac John Cena :) czyli obecny WWE Champ dr of thuganomics :) YOU CAN'T SEE ME ^_^

Tombstone

Tak wogule to on musi grac role któe pasują do niego jak ulał dlatego zę on sam sie nie dopasuje. Co to za problem zagrac role do której pasuje sie jak ulał ?:/

Yesh

"Znawco" zobacz "Be cool" gdzie grał czarnoskórego geja. Wątpie żeby zapaśnik pasował do takiej roli, a zagrał dobrze. Ech, wszędzie się znajdzie jakiś kretyn..

Jules_4

Wow no rzeczywiscie ty... nie dosc ze "Be cool" to totalne dno w porównaniu do "get shorty" to jego rola w tym filmie ograniczała sie do robienia z siebie głupka i pedałka a takich ról widziałem setki. JEśli takie coś robi na Tobie wrażenie to chyba sam jesteś kretynem. Wielki mądralo pewnie nawet nie widziałeś "Get Shorty" ale co tam.

Yesh

czuje sie kretynem... albo moze nim jestem?? w koncu "Be Cool" i rola Rocka zrobila na mnie wrazenie... qrde, a myslalem ze porzadny czlowiek ze mnie. a tu prosze, taka rola na mnie wrazenie zrobila... zapasnik grajacy geja, i to w dodatku tak, ze nie widac ani tego, ze jest zapasnikiem, ani tego ze aktor nie jest gejem. tragedia, no nie?? acha!n ogladalem "Get shorty" ale co tam.

Jules_4

Zaczyna ak to zapasnik - od roli twardzieli z gnatem. Superancko dla niego ze sie przelamal rola w "Be Cool" - w koncu cos innego. Poszlu mu spoko - NIGDY bym nie wpadl na to ze Elliota zagral The Rock gdyby nie napisy - plus dla niego jak stad do Dzalalabadu!!! W trailerze Dooma tez sie prezentuje dobrze. Jastem na TAK!!!

1hero2

jaki ten koles jest tepy, jaki (lol), to ze Thr Rock byl zapasnikiem to znaczy, ze nie moze byc dobrym aktorem?? te role ktore zagral byly bardzo dobre.

Tombstone

O Ja. Nie mów takich rzeczy. W Be Cool zagrał rzekłbym poprawnie. Ale w Doomie zagrał jak kłoda. Chociaż kłoda troche lepiej wyglada locie. Od samego poczatku robi głupkowate miny i po pierwszym ujeciu jak siedzi przed komputerkiem wiedziałem że nie umie dobrze grać. Strasznie sztampowo. Nie mówcie mi tu o następcy Arnolda S. bo nim nie bedzie. Arnold umie grać. W Doomie wypadł najbladziej z całej ekipy (no może poza stworkami). Niech gra w Predatorze 3. Potrzebny jest siłacz. Ale film tylko straci na takim aktorze.

Der

najbardziej pasuje do rol jak w Be Cool - nie czuje kiedy rymuje :)))

motherfMC

Najbardziej to chyba jednak pasuje do takich ról jak W "Witajcie w dżungli" Twardziel z humorem

Tombstone

Gosc gra z humorem i swobodnie, ma talent komediowy- jego mala, niestety, rola w Be Cool to prawdziwa perelka.
Zreszta to inteligenty gosc, wystarczy posluchac wywiadow- sposobu, w jaki sie wyraza i samych wypowiedzi, dotyczacych np. polityki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones