Ed Cambridge

Edmund James Cambridge

5,6
10 ocen gry aktorskiej

Ile lat miał Ed Cambridge?

Odszedł od nas w wieku 80 lat.

Kiedy urodził się Ed Cambridge?

Urodził się 18 września 1920

Ile wzrostu miał Ed Cambridge?

Miał 178 cm wzrostu.

Gdzie urodził się Ed Cambridge?

Nowy Jork, Nowy Jork, USA

W ilu filmach zagrał Ed Cambridge?

Zagrał w 13 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

Czy Ed Cambridge dostał Oscara?

Nie otrzymał Oscara.

Ile Ed Cambridge zdobył nagród i nominacji?

Nie zdobył żandych nagród i nominacji