Ed Speleers

Edward John Speleers

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/516285/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1048,"rate":6.7929389312977095,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/516285/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":5,"rate":6.4,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
1 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers
 • Kurcze bardzo fajny film , a skończył się tak , że można by jeszcze nakręcić kontynuację...
  Wiadomo czy coś będzie ?

 • użytkownik usunięty

  Novez Raczej nie :(

 • Novez Powiem tak, film może sam w sobie jest w miarę ok. Jednakże jest to ekranizacja książki "Eragon" i tu już kończy się wszystko co dobre w tym filmie.
  Kontynuacji na 99% nie będzie, ponieważ w tym filmie poprzekręcali albo pozapominali o WSZYSTKICH ważnych wątkach z książki. Praktycznie nie da się zrobić drugiej części. Czekałam z niecierpliwością na ten film po przeczytaniu książek, jednak muszę przyznać, że się niesamowicie zawiodłam.

 • Novez Bardzo podobały mi się książki z serii Eragon, ale niestety prócz bohaterów ( a i tu nie wszystkich) nie mają one wiele wspólnego z samym filmem. Pomijając fakt, że nie był za dobrze nakręcony, to kompletnie mija się z fabułą książki "Eragon" i nakręcenie kolejnych części raczej nie ma sensu, przynajmniej nie na podstawie serii.

 • Novez Film jako sam w sobie jest bardzo dobry, ale jako ekranizacja książki jest niestety do kitu... Wiele wątków poprzekręcano, wycięto tak że film z książką ma wspólny tylko tytuł i paru bohaterów. Końcówka jest tragiczna, zakończenie zostało po prostu potraktowane po macoszemu a jeśli mówimy o kontynuacji to obawiam się, że nie nastąpi gdyż 1) minęło prawie 10 lat od filmowego "Eragona", 2) po zakończeniu nie ma jak zabrać się za drugą część i jeśli już to pasowałoby jeszcze raz nakręcić "Eragona". Wielka szkoda bo cykl Dziedzictwa to świetna lektura.