Eduardo Santamarina

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/123905/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":142,"rate":7.697183098591549,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/123905/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":7.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eduardo Santamarina
 • tak, bardzo przystojny :] ma to "coś" w sobie ....
  (bonito-to oczywiście po hiszpańsku przystojnu ;)

 • Marta18 Gratuluję gustu. Jeśli dla ciebie stwierdzenie "ma w sobie to coś" ma wiele wspólnego z wyglądem Eduardo bądź innego faceta, to tymbardziej ci gratuluję. Dla ciebie nie jest ważny intelekt? Zwróć uwagę na filmografię Eduardo. Imponuje ci to? Na koncie same telenowele... No cóż. Zdumiewające.

 • Marta18 :P Nie wiem o co ci chodzi napisałam tylko,że jako facet mi się podoba,podkreślam "podoba" czyli chodzi mi szczególnie wygląd bo pierwsze wrażenie to to co widac na zewnątrz,a jeśli ty uważasz,że imponuje mi jego filmografia to sie mylisz i to bardzo...a poza tym co ty chcesz w Mexyku aktorzy grają praktycznie tylko w telenowelach to ich chleb powszedni,ogromna kasa i popularność,można by porównać Mexyk do Polski tylko u nas wciąż kręci się seriale,niezawsze udane... A z kąd wiesz, cyz Euardo nie jest inteligentny? I z kąd wiesz,że chodziło mi tylko o jego buśkę...wewnątrz też jest wartościowym człowiekiem :\ widze,że nie rozumiesz kobiet ;) nie zawsze piszemy i mówimy wszystko niektóre sprawy i stwierdzenia wydają nam się oczywiste,nie warte komentowania. :]

 • Marta18 Po pierwsze. Co z niego za aktor, jeśli gra w samych telenowelach. OK. Jest z Meksyku, trudno się mu wybić. Żeby grał jeszcze jakoś porażająco dobrze, ale sorry, nie można go nazwać dobrym aktorem, skoro jest drewniany. Jeśli twierdzisz, że Eduardo ci się podoba, to nie zwracaj uwagi tylko na wygląd. Niech lepiej wogóle nie gra. Wiesz, gdyby mi zaproponowano rolę w "Cenie marzeń" bez wahania bym odrzuciła, niezależnie od kasy, jaką by proponowali [mimo że bogata to ja nie jestem]. A jeśli chodzi o jego inteligencję, to już samo mówi przez się.

  A tak na marginesie jestem kobietą, nie mężczyzną. Widzę, że nawet podstawowych symboli nie rozróżniasz... Aha. Niektórych stwierdzeń nie można pozostawić bez komentarza.

  Pozdrawiam ;)

 • MAL_ Oj,myśle,że w swojej ojczyźnie jest ceniony za to co robi,ludzie lubią postaci z ekranu,ludzi normalnych podobnych do każdgo z nas,mających swoje wzloty i upadki.
  No ale nie rozumiesz,że taki jest rynek w Mexyku,że aktorzy grają praktycznie w samych telenowelach? Gość jest jednym z najpopularniejszych w tej branży i on z tego,żyje więc przyjmuje co uważa za stosowne. Nie wydaje mi się,że jest drewniakiem,no ale każdy ma swoje zdanie. Jak wrzeszczał wielokrotnie na Rubi,czy wyznawał miłość,śmiał się i płakał- dla mnie był przekonywujący i autentyczny...są gorsi aktorzy od niego.

  Hm gdzie tu widzisz jakieś symbole bo ja nie widze,żadnych koło Towjego konta..a jak weszłam na nie to moim oczom ukazał się facet na fotce :\ a mianowcie Thierry Henry jak się nie myle,ksywa też raczej jak na moje oko dla faceta, sorry,jak Cię uraziłam.
  Podsumowując o gustach się raczej nie dyskutuje, ty masz swoje zdanie ja mam swoje zdanie :)).

 • Marta18 Rynek jest taki, że twój Eduardo mógł wybrać grę w teatrze (niekoniecznie w Meksyku, bo tam wystawianiem i grą w sztukach zajmują się głównie studenci), ale on woli telenowele. Na jego koncie nie ma chyba żadnego filmu. Wiesz, popularny nie znaczy dobry. Nie wiem, kto jest gorszym aktorem od niego. Może jakże popularny w swojej branży Sylvester Stallone, który nie jest za dobrym aktorem, tylko napakowanym 61 - latkiem, który zaczynał jako gwiazda pornosów.

  Symbol płci znajduje się tuż obok mojego nicka. A odnośnie niego: Istnieją pewne imiona lub ksywki, którymi czasem nazywani są i mężczyźni, i kobiety. Teraz wiesz, że Merlin nie musi kojarzyć się z meżczyzną, bo nie rodzaj: męski czy żeński wyrazu decyduje jakiej płci się jest. ;)

  Ten facet na fotce to rzeczywiście Thierry Henry, którego lubię i cenię za jego grę, a nie tylko za wygląd. Uważam, że jest dobrym piłkarzem. Gdyby takim nie był, nie otrzymałby tylu nagród.

  Racja, każdy ma swoje zdanie. Gdyby każdy myślał tak samo, świat byłby nudny. Ale że tak nie jest, myślę, iż można pogadać o wszystkim, niezależnie od tego, czy mowa jest o guście, czy też o czymkolwiek innym.

  Życzę miłego oglądania Eduardo na małym ekranie, bo na dużym go raczej nie zobaczysz. Pozdrawiam ;)

 • MAL_ Jezus Maria, a co ma wspólnego stwierdzenie, że facet jest przystojny i że się podoba do tego w czym gra. To tak jakbyś spotkał kogoś i się w nim zakochał ale odrzucił ze względu na jego zawód. NIELOGICZNE. Mamy mówić, że Eduard nie jest przystojny tylko dlatego, że występuje w głupich telenowelach zamiast grać w ambitnych produkcjach? co ma piernik do wiatraka?!

 • Marta18 *muy bonito.
  E tam, Eduardo jest OK!

 • Vickynella A Po 2 Ten Kto Nie Lubi Eduarda Nie Powonień W Ogolę Tutaj Wchodzić. Poza Tym Każdy Ma Swój Gust I Nikt Nie Po Winień Tego Negować. Osobiście Bardzo Cenię Tego Aktora Zarówno Na Tle Zawodowym Jak I Prywatnym.. Nie Każdemu Musi Się Podobać Ani Jego Gra Ani On Sam Ale By Obrażać Kogoś Kogo Się W Ogolę Nie Zna Nad Wyraz Dziecinne. Jak Dla Mnie Eduardo Jest Wyjątkowo Ciepła I Wrażliwa Osobą A Chociażby Dlatego Iż Pomaga Osobą Niepełnosprawnym.

 • Oficerka Ps. Soory Za Drobne Błędy Klawiatura Się Zacinała