Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

zgadzam się z faktem iż Edwardowi nikt i nic nie odbierze ról w takich filmach jak więzień nienawiści czy terminator 2 czy też innych filmach mi chodzi bardziej o jego dzisiejszą karierę i wygląd wystarczy zobaczyc jego zdjęcie z młodszych lat i z obecnych widac różnice wręcz ogromną szczeże mówiąc nie poznałam go na tym zdjęciu wracając do kariery niby jakie role teraz dostaje npewno nie namiare wcześnie wspomnianego amerikan history x [więzień nienawiści]
naprawde przykro mi z powodu takich aktorów. nie oceniem go za wygląd tylko za grę aktorską a moja ocena jest taka 6/10

NATI221

Przykro ci że ludzie z wiekiem nie pięknieją, ile masz lat 2?

marcinsss89

a ty co zły dzień czy chora psychika czy 1 i 2 co!

NATI221

Mniej chora od twojej

marcinsss89

jeśli masz jakiś to zasięgnij porady ja nie jestem t po to by prowadzic dyskusje z ignorantami tylko po to by wyrażac opinie na temat aktorów seriali i filmmów

NATI221



chodziło mi o to że sie zapuścił a nie że powinien byc coraz młodszy

NATI221

hahahahahahahahhaha :D Ludzie się starzeją to takie dziwne. Są ważniejsze rzeczy niż kariera, gość sobie pożył i do tego zagrał w kilku dobrych filmach, raczej wygrał życie, a nie przegrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones