Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

Jak on wygląda?
Jeszcze w 1998roku, nawet ogolony na łyso, był piękny. Nie przystojny - piękny. I miał taką
delikatną urodę. Jak zresztą parę osób zauważyło - na niektórych zdjęciach(jak to główne)
wygląda jak kobieta. A teraz? Jest stary i do niczego. Wygląda jakby ćpał(czyżby?). A do tego,
przypomina jakiegoś psychola. Zdecydowanie. Jak jakiś szaleniec, socjopata, pedofil i Bóg
wie kto jeszcze. A przecież taki piękny był.
God, why?

TheBlackPearl

Ogólnie miałam wrażenie, że widziałam już gdzieś tę psychopatyczną, wstrętną twarz. I wiem już gdzie - CSI: NY.
Jej, jak mi go szkoda.

TheBlackPearl

Ćpanie do tego właśnie prowadzi, niestety.

miss_obscene

Jeeezu nie wiem czy ćpa czy nie, ale najzwyczajniej się zapuścił, głównie wygląda znacznie gorzej bo się roztył jak cholera i wybaczcie ale to ma g**** wspólnego ze ćpaniem. No i pali nałogowo i z jakichś względów nic nie robi ze swoim uzębieniem, a kasę na pewno ma...

Vanillia

Ćpa ćpa,i to bardzo ostro.Niedawno czytałem,że niektórzy reżyserzy odmawiają współpracy z nim ze względu na jego zachowanie.Narkotyki,wóda i fajki konsumowane w hurtowych ilościach zrobiły mu z mózgu papkę.

miss_obscene

Życie do tego doprowadza, jest powolnym umieraniem, każdego nadgryza czas, jednego mniej drugiego bardziej. Ja tam kobietą nie jestem, wiec nie mogę ocenić, ale za młodu wyglądał jak to dzieciak, nie pod jakim względem był piękny, teraz jego wygląd jest po prostu bardziej uwydatniony. Bez jaj, gość ma 40 lat, nie każdy już dobrze wygląda w tym wieku, młodość nie jest wieczna, dla większości od trzydziestki jest już równia pochyła, wielu niszczeje nawet wcześniej. Ogólnie przez takie posty jak te tracę wiarę w ludzkość, jesteśmy tak bardzo powierzchowni i płytcy...

TheBlackPearl

ciocia hera i wszystko jasne

klonex

Tyś widział here i ćpanie chłopaczku :]

TheBlackPearl

Oczywiście, że nigdy nie ćpał... lol

http://hollywoodhatesme.files.wordpress.com/2010/12/dont-do-drugs-kids.jpg
http://images.starpulse.com/Photos/pv/Edward%20Furlong-4.jpg
http://www.pudelek.pl/artykul/42443/narkotyki_alkohol_samobojstwo__pamietacie_ic h_zdjecia/

TheBlackPearl

Typowy przypadek młodocianej hollywoodzkiej gwiazdy - łatwa sława w bardzo młodym wieku i sodówa mu dekiel urwała.
Na jego twarzy są wypisane ćpanie, chlanie, nocne życie i wzrastająca frustracja z przepierdzianej szansy na wielkość.

Bodzepor

Właściwie, to masz rację.

TheBlackPearl

MACIE RACJĘ ALE MACIE DOWÓD ŻE C/PAŁ NARKOTYKI SPRAWIAJĄ ŻE CZZŁOWIEK JEST WYCHUDZONY MIZERNY A ON WYGLĄDA JAK JAKIŚ ŻUL LU HOMO...

NATI221

Ćpał więc wygląda jak ćpun, to normalne.

ps. Capsloka sobie wyciśnij bo czytać się tego nie da.

fenio_px

wal się ja nie skupiam się nażyciu prywatnym aktorów tylko na ich grze

NATI221

A jednak umiesz pisać bez capslocka :) Gratuluje !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheBlackPearl

Wyglada na 10 starszego niz w rzeczywistosci :O Widzialem go wczoraj w filmie "Assault on Wall Street" i ledwie go rozpoznalem...

TheBlackPearl

Nie wiem o co wam chodzi z tym wyglądem? Widziałem go przed chwilą w filmie Atak na Wall Street (na filmwebie tytuł Bailout: The Age of Greed) no i wygląda normalnie. Nie wiem, może większość osób ma oczekiwania, że powinien wyglądać jak model, albo poprostu są przyzwyczajeni do małego dzieciaka z Terminatora 2 i nie mogą uwierzyć, że ludzie dorastają/starzeją się. Ale jak dla mnie wygląda on jak przeciętny obywatel, zbliżający się do 40. Nie jest ani otyły, ani wychudzony, nie ma twarzy jak Rourke(obecnie), wygląda jak wiekszość moich kolegów, którzy są w jego wieku(którzy wcale nie są narkomanami)... jak taki przeciętny Kowalski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheBlackPearl

Zkapciał. Ewidentnie.

TheBlackPearl

W kruku był meeega przystojny ;)

TheBlackPearl

Dokładnie to samo pomyślałam po obejrzeniu filmu "Więzień nienawiści"! I aż z ciekawości spojrzałam co to za aktor, taki piękny. A tu bum, niespodzianka. Przez chwilę zastanawiałam się czy to ta sama osoba... Nie znam jego życiorysu, trybu życia, więc się nie wypowiem, ale wygląda staro i bardzo niekorzystnie, chociaż dobrze się zapowiadał. :(

36i6

To nagminne dla ludzi o delikatnej urodzie...zarówno facetów jak i kobiet - delikatne rysy z atutu z młodości stają się wadą z wiekiem...ludzie stają się nijacy...

TheBlackPearl

hymm a co po twarzy rozpoznajesz ludzi ze są pedofilami dobry jesteś

TheBlackPearl

Ja tam nic do niego nie mam. Gdyby każdy był maskotka do produkcji pieniędzy dla swoich najbliższych i nie przeżyłby najlepszych lat dzieciństwa jak należy, z pewnością popadlby w używki i 100 razy gorzej skończył. Jeżeli o mnie chodzi, od kilku miesięcy go po prostu uwielbiam. Tapeta na pulpicie, tapeta na smartfonie i wszędzie jego zdjęcia. Ma coś w sobie, a gazety niech sobie piszą. To tak jakby wierzyć we wszystko co napiszą na polskich blogach o celebrytach. Trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że zagra w niejednej jeszcze produkcji. Edward trzymaj się <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones