Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

jest klasycznym przykładem jak hoolywood potrafi zdeprawować wchodząc tam jako dziecko,ale od początku...został wybrany znikąd wybrany spośród 1500 kandydatów do roli johna connora w terminatorze 2,nagle nikomu nieznany dzieciak stał się z dnia na dzień gwiazdą,zwłaszcza wsród rówieśników,póżniej widac powoli jego przemianę,w wieku 15 lat zaczął spotykać się z 29 ! letnią Jacqueline Domac,która była jego menedzerką,co spowodowało że rok później uniezależnił się od rodziny,i zamieszkał ze swoją parnerką,gdy się rozstawali babka stwierdziła że edward był z nią tylko dlatego że była jego menedzerką,i żeby to wykorzystać jak wspomniałem wcześniej,uniezależnić się życiowo od rodziny,w tym przypadku od wujków,którzy sprawowali dotychczas na nim opiekę,dodała jeszcze że jej partner (kochanek?) bił ją,później owszem zagrał w więzieniu nienawiśći,prawdopodobnie najlepszym swoim filmie gdzie pokazał kunszt aktorski,dalej gniazdo os,a potem cisza aż do dziś,prawdopodobnie alkohoi narkotyki spowodowały ten upadek,w 2001 roku,przedawkował heroinę,ledwo go odratowano wtedy,ale najgorszej rzeczy co się dopuścił to to gdy w 2012 roku,gdy widywał się z swoim synem byłej żony rachael bella z którą w ty,m czasie był w separacji,okazało się że nie dość że gdy był z nim w mieszkaniu,to nie dość że ćpał kokę przy nim,to jak się okazało sam "poczęstował" swojego zaledwie 6 LETNIEGO SYNA !!!,przez co stracił prawo do swobodnego widywania swojego dziecka,oprócz tego inne wykroczenie,nachodzenie i grożenie swojej byłej żony czy przemoc wobec swojej ówczesnej dziewczyny w 2013 roku,to tylko największe przykłady,nie ma złudzeń że nie tylko jako aktor ,ale też jako człowiek stoczył się,i to niesamowicie,osobiście uważam że wyrównując oba te czynniki,jest najbardziej upadłym ze wszystkich żyjących obecnie byłych aktorów dziecięcych,przebijając znacznie takiego kevina,któy nie ma tak duzo na sumieniu,a i zupełnie inna martyrologie ma,nwm czy mógł byc innym człowiekiem,ale byc może gdyby dostał możliwość zagrałby w jakimś dobrym filmie po którym jego kariera znowu by ruszyła,choć raczej mało to możliwe,dopóki będzie miał problemy z narkotykami,i nie zacznie dbać o siebie,podsumowując szkoda go mi jako zmarnowany talent aktorski,który mógłby wysoko zajść, natomiast prywatnie to juz degenerat,narkoman i alkoholik,upadek człowieka,choć kto wie,może kiedys powstanie?

dj_carlos

Weź gościu się pogrążyłeś

Wookisia

No tak pogrążyłaś się xd

kryszti

Zgadzam się

Wookisia

Zgadzam się z kryszti

kryszti

Harry'ego Pottera też pewnie nie lubisz? :P To trochę dziwne, skoro wykazujesz sporą tolerancję dla słabości ludzi bardziej "czułych". Te serie sporo na tym bazują, i nie tylko. Równie dobrze można powiedzieć że osoby takie jak Edward są idiotami, bo są za słabi żeby sobie poradzić z rzeczywistością.

Vitcher

A co ma bycie słabym do bycia idiotą, są to dwie różne definicje, ewentualnie łączą się one u ludzi religijnych, bo są oni zazwyczaj zarówno słabi, jak i idiotami.

kryszti

bycie idiotą który nie potrafi znaleźć konstruktywnego rozwiązania z sytuacji to "słabość".

dj_carlos

Weź nie p*****l. Każdy lubi wychylić o jeden kieliszek za dużo. A Ty jesteś święty? Pokaż swoje zdjęcia na kacu. Prasa karmi się takimi widokami. Kocham go za jego naturalność i grę aktorską. To się liczy. Ale jak widać...typowy polaczek przy wódce, zaprzecza swoim czarnym scenariuszom

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

A Ty kim jesteś? Co reprezentujesz? Twoją twarz zna cały świat? Zazdrościsz zaje**** polaczku. Pokaż swoją twarz. KAżdy ma gorsze dni. Ale Ty nie masz problemu z paparazzi

Wookisia

Jestem dużo lepszym człowiekiem ,od niego I od cb..no I to najważniejsze.. a przez praktyczny brak brania używek u mnie, gorszego dnia w jego I twoim wykonaniu, to baaardzo trudno było paparazzi zobaczyć mnie w takim stanie, jakich wy codziennie doznajecie

dj_carlos

O proszę jaki narcyz

Wookisia

że mówie prawdę o sb, że jestem lepszy i nie pije czy ćpam? ....no cóż nie jestem parafrazując twoje słowo zaje**** jak ty...

dj_carlos

A co zazdrościsz prawiczku? A może masz tak nudną partnerkę, że marzysz o czymś innym. Każdy chłopiec w wieku 15 lat marzy o starszej kobiecie jak np Pamela Anderson

Wookisia

Straciłem prawictwo wcześniej niż ty za Pewnie, więc nie mam Co zazdrościć również furlongowi... A tak mnie zastanawia czy tylko na mnie się wyżyłaś jeśli chodzi o twego idola czy na innych też, no nie tylko ja furlonga oceniłem tak a nie inaczej,a ty no wygadujesz jeszcze coś tam o jego fanach, każdy ich ma, ale zobacz ile tematów jest o nim negatywnych, to Tamtym też powinnaś dopiec dla równowagi a nie tylko mnie esolko z downem... Nara :p

dj_carlos

W T2 był genialny i szkoda że sobie nie poradził. Nie pierwszy i nie ostatni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones