Eicca Toppinen

Eino Matti Toppinen

7,5
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby Eicca Toppinen

Eicca jest po prostu przecudny:D wygląda jak anioł,ale to tylko pozory:D poza tym pięknie gra na wiolonczeli... Apocalyptica jest bardzo znana w Polsce,więc czemu jeszcze nikt tu nie pisał?!

HIMera

No właśnie nie wiem :) Ja tez dopiero dziś ich znalazłam na FilmWebie. Hm, to tak po wczorajszym koncercie. Było geenialne, prawda? ;) Moim zdaniem Apocalyptica to jeden z lepszych zespołów wszech czasów - oryginalni i w ogóle. Cieszę się, że mogłam być na ich koncercie, i to w Polsce. Aha - i jadę drugi raz, jak sie da :P:P

Pekkala

No oczywiście ja też byłam w niedzielę:D wyszłam co prawda o 22:15 bo byłam z rodzicami i już nie mogliśmy dłużej:D ale to szczegóły:D było cudownie i to się liczy,i ja też pojade na ich koncert jak niedługo przyjadą znowu:))) w realu są jeszcze bardziej przystojni:D zwłaszcza Eicca:D mimo że widok był kiepski,bo mi zasłaniali,ale było widac co trzeba:D

HIMera

Wybacz, że tak długo, ale ja nie mam czasu na przesiadywanie na FilmWbie :P

Ja też była z rodzicami i dzięki Bogu, wyszliśmy po koncercie. Widziałam Perttu z odległości ok. 3 metrów. Niesamowite, że mogłam ich zobaczyć na żywo! W ogóle koncert był świetny i nawet teraz pamiętam wszystkie szczegóły :)

Pekkala

Trzeba to powtórzyć:)) na pewno przyjadą w przyszłym roku,w końcu uwielbiają polską publiczność;)

HIMera

Taaak, Eicca jest cudem chodzącym po ziemii i strasznie utalentowanym muzykiem... Ja niestety na 1944 nie byłam (brak czasu :( ) ale mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze z Apocalypticą w najbliższym czsie...:)

piruenkeli705

Ja się wybieram na kwietniowy koncert w Stodole:D Nie wiem jak wy:D

HIMera

The Rasmus nagralo z nim Bittersweet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones