Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

Uważam, że świetnie nadaje się na główną aktorkę do ekranizacji serii książek o agentce FBI Maggie O'Dell autorstwa Alex Kava. Ciekawe, czy kiedyś zrobią filmy na podstawie tych powieści. Mam nadzieje, że tak :).

danny_ocean

Wielkie taaak jesli chodzi o ekranizacje książek ale uwielbiam Maggie a tej aktorki nie znoszę.. Konflikt interesów niemalże

kasiaratmed84

Oooo :). Szkoda no może nie jestem jej fanem ale bardzo mi pasuję do tej roli. Bardzo bym chciał zobaczyć ekranizację tych powieści szczególnie pierwszych części :). Pozdrawiam.

danny_ocean

Film lub serial o agentce o Dell to kozacki pomysł, ale tej aktorce raczej daleko do seksownego profilu bohaterki. Bardziej pasowałaby mi do drugoplanowej bohaterki, agentki nieruchomości z drugiej części serii, chyba Dess..
Do roli głównej bohaterki widziałbym Natalie Portman lub Emily Blunt albo Eva Green. Ta ostatnia najbardziej pasuje mi do zniszczonej psychicznie agentki przez gierki Stuckiego, myślę, że mogłaby być strzałem w dziesiątkę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones