Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Lubię Ellen Pompeo, ale nie oszukujmy się, aktorką jest co najwyżej przeciętną. Jak widać
ocenia się ją jednak głównie według popularności i roli w serialu, a nie umiejętnościach
aktorskich. Porównując chociażby do jej koleżanki z planu, Sandry Oh (211. miejsce), jest wręcz
marną aktorką.

googaify

Dokładnie. W pełni zgadzam się w Twoją opinią. Oglądając ją w "Chirurgach" dziwi mnie dlaczego ona została wybrana do tej roli. Zresztą nawet odgrywana przez nią postać jest - jak dla mnie - antypatyczna. W życiu takie kobiety omija baardzo szerokim łukiem. Nie ma w niej nic kobiecego. Długi czas myślałem, że przez to tak źle oceniam i aktorkę która ją gra; później doszedłem do wniosku, że nie tylko postać jest odrzucająca, ale i aktora która ją gra jest "co najwyżej średnia". Może wydaje mi się, ale ona wogóle nie jest wczuta w postać. Chyba po prostu jest sobą. Może gdyby nie była taką kiepską aktorką, to może i trochę bym lepiej odbierał bohaterkę którą gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones