Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Jak mogla cos takiego napisać o Polsce i Polakach że Polska to dziki kraj a Polacy to idioci??? Sama jest idiotką! Polska jest tak pięknym krajem i nie zasługuje sobie na takie stwierdzenie od jakiejś niezrównoważonej psychicznie Angolki. Może ona powiedziała to z zazdrości? Bo zazdrości że w Polsce są takie piękne dziewczyny bo sama jest brzydka. Bardzo dobrze niech nie przyjeżdża do Polski bo gdybym ja zobaczyła w Polsce to bym ją rozszarpała na kawałki!

anga12345

Zdaje się, że trafiłaś z epitetem, chodzą słuchy, że kurvviła się za rólki z tym całym wielkim producentem :D

anga12345

Jak to tylko plotka była idiotko. Nigdzie nie było oficjalnego potwierdzenia. Gdyby naprawdę to powiedziała, to po części przyznał bym jej rację, bo większość Polaków to idioci wierzący w bóstwo w chmurach. Nie jest brzydka. Po Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że sama jesteś niezrównoważona psychicznie.

starboy

Rozumiem że to piszesz również o sobie, bo sam jesteś Polakiem. Jak ci się nie podoba w Polsce to wyjeżdżaj na Zachód. Popierasz zdanie jakiejś Angielki a opluwasz swoich rodaków. A idź człowieku !

anga12345

Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tak jestem Polakiem, jednak nie mam na myśli siebie, bo nie należę do grupy NIEKTÓRYCH Polaków, którzy są idiotami bo np. wierzą w bóstwo w chmurach, nie mam na myśli wszystkich Polaków, bo są wyjątki. Jak mam popierać coś co nie było powiedziane? GDYBY tak powiedziała to po części przyznałbym jej rację, ale nie dotyczy to wyjątków, które są inteligentne i nie mają klapek na oczach, łapiesz? Z przyjemnością opluwam JEDNOSTKI, które są idiotami, NORMALNYCH rodaków, korzystających z rozumu nie opluwam i nie zamierzam. Ty jesteś chora bo uwierzyłaś co było napisane na jakimś fanowskim blogu kilka lat temu.

anga12345

Przecież to plotka, znajdź chociaż jeden dowód na to co powiedziała.
Nic takiego nigdy się nie zdarzyło, podobnie jak plotki o tym że jej babka jest polką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones