Emmanuelle Seigner

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4762/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6426,"rate":7.967164643635232,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/4762/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/4762/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":1,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,0
6 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Seigner
 • "Wenus w futrze" i " Gorzkie gody" to ja bym jej dał oscara znaczy się ogółem dwa ;).

 • maciekb80 Za Gorzkie Gody bez wątpienia się Emmanuelle należało...

 • SzymonS1 święte słowa. No ale przeciez lepiej obdarowac oscarami ot choćby Tilde Swinton (jak Boga kocham nie wiem za co , choc do niej nic nie mam bo jest genialna aktorką , ale oscara za film w którym grała to ja bym jej w zyciu nie dał ) Rese Witherspoon , Halle Berry , itd. pomyslec ze te gwiazdy maja statuetki na koncie a takie GWIAZDY jak Gleen Close , Jude Dench (ona ma co prawda oscara ale za role drugoplanowa , a gdzie oscar za pierwszoplanową ?) Siogurney Weaver itd. nie maja .Gratuluję Akademio w której to obraduje chyba paris Hilton i siostry kardasian

 • maciekb80 ...jestem kobietą ale ona rozjeb..... mnie w GORZKICH GODACH tym swoim tańcem; zresztą Polańskiego bardzo lubię - marzyciel który kręci filmy nieco inne niż marzenia a jednak - w tym filmie czułam jego ducha - facet jest inspirujący jak nie potrafi być niejeden 30 latek - :)

  film szalenie mi się podobał - teraz mam ochotę obejrzeć VENUS i zobaczę ją tam znowu:)
  wiesz - mówisz o aktorkach z Oscarami z Hollywood - dla mnie filmy amerykańskie to jedno a takie francuskie czy kino skandynawskie to co innego - dla mnie ikoną aktorską jest Blanchett ale cóż - tutaj trudno się dziwić - to nie młoda lasencja która zrobiła furorę nagim tyłkiem i graniem czyjejś kobiety - Hollywood jest bardzo marketingowe - lobbowane - wie komu dać by coś na tym zyskać - kino EUROPEJSKIE JEST ZUPEŁNIE INNE:)

 • maciekb80 Wenus w futrze, to film genialny, popis genialnego aktorstwa, ja nawet nie potrafię pisać spokojnie o tym filmie. To co Seigner tam wyczyniała, jest niewyobrażalne, opis na plakacie "50 twarzy kobiety" jest bardzo adekwatny do tego co ona tam grała i ile tych twarzy pokazała!

 • Hardkorze_ Poleć cos.

 • Hardkorze_ Ale najlepsza była w " gorzkich godach " oscar dla niej ode mnie

 • maciekb80 Zgadzam się, należy się jej niejedna nagroda. Emanuelle jest rewelacyjna.

 • 1vinga Rewelacyjna, sensualna, sexualna, to spojrzenie... ech....

 • maciekb80 O tak. Zgadzam się. Wyjątkowa kobieta. Jej fizycznosc jest fascynująca. Jeszcze raz powtórzę to co już napisałam: "Taka anioł/demon zarazem, nieoczywista, dziewczęca i taka seksowna... "

 • maciekb80 Również uważam że w tych obu filmach była genialna. A teraz Cię zaszokuje. O ile za „Wenus...” zgarnęła kilka nagród i nominacji tak jedyną nagrodą jaką otrzymała za „Gorzkie Gody” była hiszpańska Yoga Awarsds dla... NAJGORSZEJ aktorki zagranicznej. Nie wiem kto przyznaje te nagrody ale rok wcześniej statuetkę zgarnęła Cher za „Syreny” co również uważam za nieporozumienie.

 • IronMannn Coooooooooo!!!!!!?

 • IronMannn Gdzie można uzyskać dostęp do ciekawostki odnośnie tej goyi?

 • maciekb80 Yoga Awards. Na imdb ma Ją wpisaną w sekcji nagrody.

 • maciekb80 Tez doznałem szoku jak zobaczyłem ze ktoś przyznał Jej nagrodę dla najgorszej aktorki…