Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

longoria jest holowoodzkim pasztetem czy to się wam podoba czy nie, voila!

użytkownik usunięty
zap

Komentarze takiego typu piszą jedynie osoby o IQ cegły. I nie chodzi mi tu o gust, ale o styl wypowiedzi.

zap

W 100% zgadzam się z Dr Mistery. Człowieku inteligencją to ty nie świecisz :/ Jak można takie bóstwo nazywać pasztetem, ona jest poprostu prześliczna i mówię to choć jestem dziewczyną,ktora z pewnością nie należy do zazdrośnic.Chciałbyś pewnie żeby Twoja laska tak wygladała a nie wygląda :P i dlatego wyżywasz się na tym forum jak ostatni osioł.Żal mi Ciebie wiesz.Widać,że polacy tylko krytykować potrafią, ale sami się czymś wykazać to już gorzej...........
Peace off course :)

Giaconda

Zap! trochę kultury ... i może inteligencji...

Ja uważam, że Eva Longoria to fajna dziewczyna , zwłaszcza z wyglądu ;) ma co pokazać

zap

to jak ty musisz wygladac skoro o tak pieknej kobiecie mowisz ze jest pasztetem!!

zap

to jak ty musisz wygladac skoro o tak pieknej kobiecie mowisz ze jest pasztetem!!

Sylwia17

Sam jesteś tłustym pasztetem! Eva to wspaniałą aktorka! Uwielbiam ją! A Ty lepiej ić się utop!

zap

tego bym nie powiedzial

zap

zap, w dziecinstwie to ty marchewek nie wszamałaś/łes jak twierdzisz ze longoria to pasztet :////// Piękna utalentowana aktorka pełna wdzieku chciałabym wyglądać tak jak ona (marzenie)

Liver

rzekłeś... w bardzo wyrafinowany sposób... to się nazywa obiektywizm.. o ile o talentach aktorskich można dyskutować (mnie tam osobiście nie przeszkadza, ale bez przesady), to w temacie jej urody nie ma duzo do gadania.... jest piękną (wysportowaną, a nie nadmuchaną) kobietą z bardzo dobrym stylem i z wypowiedzi wygląda, że też calkiem niezłym mozgiem... twierdzeniem, że jej pasztetem troche się poniżasz, nie sądzisz?

zap

to uroczo ,że tak jej zawzięcie bronicie :)

http://celebrities.blog.pl/archiwum/index.php?nid=10133627 [celebrities.blog.pl/arc...]

zap

Cholera! Jak zobaczyłem tego linka to aż wyskoczyłem z kapci! Na moje chore oko 75% urody tych pań to tapeta.

O_R_M_O_cat

to urocze, że jesteś tak totalnie głuchy na argumenty...nieważne jakie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones