Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Bardzo ja lubie jest moją ulubiona aktorką i jest najładniejsza kobieta na świecie!!!! Ciesze sie że poznała jakiegoś męszczyzne na całe życie oby nie skończyło się to kolejnym rozwodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ania_mierczynska

łe tam, jak ja zostane światowej klasy gitarzystą/aktorem/czy czymś takim i pojade do stanów to się ją wyrwie :D Boginią jest, bez dwóch zdań.

Ridzu

Jest najladniejsz w LOSTa. Chce aby grala jak najdluzej hehe

Ridzu

Jest najladniejsz w LOST. Chce aby grala jak najdluzej hehe

Ridzu

Jest najladniejsz w LOST. Chce aby grala jak najdluzej hehe

LeLe_2

Jestem dziewczyną, więc na temat urody za bardzo wypowiadac sie nie bede - niech oceniaja mezczyzni, ale Evangeline jest na pewno najpiekniejsza kobieta w Lost i gra moim zdaniem najciekawsza postac... Kate, jako postac mnie bardzo fascynuje, i jest wielkim wyzwaniem dla grajacej ja aktorki :D
Evangeline radzi sobie z tym swietnie, nie wyobrazam sobie, zeby Kate mogl grac ktos inny... w 100% zgadzam sie z opinia - BOMBAAAAAAAAAAAA

Krywolcia

bbboooommmbbbaaa absolutnuie. ciekawe kiedy wybuchnie i zaowocuje to jakąś świetną rolą i najlepiej- oscarem!!!!!!

ania_mierczynska

Całkowicie się zgadzam:)
Moja również ulubiona aktorka i najśliczniejsza dziewczyna ever:)
Pozdrawiam!


PS ja nie rozumiem osobiście ludzi którzy wolą Anę Lucię od niej. Po prostu w głowie mi się to nie mieści!:)) Ale kwestia gustu.

ania_mierczynska

Mają też chociaż widzałam ją tylko w LOST. Gra świetnie

ania_mierczynska

ZGADZAM SIE W 1000% DZIEWCZYNA JEST SWIETNA KOCHAM JA xD

PS. TO MOJA KOLEJNA PLATONICZNA MIŁOSC

Yankee_Air_Polack

Strasznie mnie urzekła kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem na ekranie.
Bez wątpienia jedna z najśliczniejszych aktorek i na dodatek nie potrzebny jej makijaż żeby to stwierdzić w przeciwieństwie do takiej Evy Longorii:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones