Ewa Drzyzga

5,8
126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Drzyzga

co sądzicie

użytkownik usunięty

o Rozmowach w toku? O jej programie? Dla mnie jest to żerowanie na cudzym nieszczęściu. Przerażające jest z jaką lubością ludzie sprzedają tam swoją prywatność i dume za pare marnych złotych. Chyba Polacy lubią zagłębiać się w cudzych życiorysach, a dlaczego? Bo sami mają mało atrakcyjne życie, lub chcą spojrzeć na cudze problemy by uciec od własnych.
"A na dramcie skorzysta od tabu specjalistka, wiecznie zaangażowana, współczująca pani Drzyzga"

Nie wiem, może jestem bez serca, ale ani trochę nie żal mi ludzi, którzy tam występują, opowiadają swoje historie, często bardzo intymne, itd.
Nikt ich nie zmusza, a jeśli ktoś może tak swobodnie rozmawiać o wstydliwych dla siebie sprawach na oczach milionów ludzi, to znaczy, że tak naprawdę problemu nie ma i nie jest to najgorsze, co go w życiu spotkało. Takie jest moje zdanie. A ten jej program oglądałam kilka lat temu, przestałam, bo komentarze i pytania Drzyzgi były czasami tak debilne, że aż mnie nosiło.

Lady_Dragonfly

Wydaje mi się, że program jest bardzo dobry. Ewa nigdy się nie naśmiewa z innych.

P_Halliwell

Nie twierdzę, że się naśmiewa z gości. Ale czasami zadaje tak przygłupie pytania, jakby nie miała pojęcia o życiu. Jej sugestie są czasami tak idiotyczne, że powinna prowadzić teleturniej. Jak jest teraz to nie wiem, bo ostatnio oglądałam jej program w 2000r. może nawet wcześniej...

Lady_Dragonfly

"ostatnio oglądałam jej program w 2000r. może nawet wcześniej..."

no wcześniej raczej nie bo Rozmowy w toku lecą właśnie od 2000r., ponadto na początku prowadziła go inna Ewa więc może nawet nie oglądałaś Rwt z Drzyzgą.

Bardzo cenie program "Rozmowy w toku" i Ewę Drzyzgę. Robię zaś wielkie oczy z powodu pewnych wypowiedzi ludzi, którzy się w programie zjawiają. Uważam, że rozmowy na tematy trudne, tabu są w Polsce potrzebne tylko forma niektórych dyskusji jest żenująca i nie jest to winna prowadzącej. Bardzo cenie rady, wypowiedzi ekspertów szczególnie pań psycholog: Doroty Krzywickiej, Joanny Heidtman oraz Teresy Gens.

davinci_l

Ja zrobiłam ostatnio wielkie oczy kiedy facet przyszedł do programu z żoną a problem mieli taki iż on nie wychodzi z nią na spacer, bo żona jest gruba i facet się wstydzi... ale do telewizji pokazać się milionom ludzi się nie wstydził? śmiech na sali ;))

"Bardzo cenie rady, wypowiedzi ekspertów szczególnie pań psycholog: Doroty Krzywickiej, Joanny Heidtman oraz Teresy Gens."

tak, również lubię słuchać ich rad zwłaszcza pani pierwszej i ostatniej:) i ostatnio Superniani;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones