Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

"Tom Hardy pytany o to, czy miał homoseksualne doświadczenia powiedział: "Oczywiście,
jestem aktorem do cholery." Czy zgadzasz się z nim?

Oczywiście! We wczesnej młodości miałem wiele, wiesz, "nocek ze szczęśliwym
zakończeniem". To był mój okres eksploracji. Myślę, że to niezwykle ważne. Każdy, kto nigdy
nie miał gejowskiego momentu chce uniknąć jakiejś konfrontacji z rzeczywistością.

Czy uważasz, że masz jeszcze jakieś homoseksualne przygody przed sobą?

Nie jestem pewien. Być może. Jestem otwarty na różne opcje. Ostatnio zakochiwałem się w
naprawdę wielu dziewczynach, ale to niekoniecznie sugeruje co wydarzy się w przyszłości."

-Wywiad dla Dallas Voice

Blanco91

No pewnie, że nie jest, ale za to jest przykładem tego, że trzeba dokładniej precyzować myśli, gdy udziela się wywiadów bo jak już coś razpójdzie w świat...swoją drogą jak głupie są media, na stronach z newsami umieszczają wielkie tytuły "EZRA MILLER JEST GEJEM", "AKTOR WYCHODZI Z SZAFY" po czym cytują jego słowa, które wskazują na to, że miał na myśli coś innego.

Ivy_8

Wielkie Halo! xD Czy z tego, że ktoś jest gejem i to ujawni trzeba robić aż tak wiele szumu i zamieszania ??? Nie sądzę. A gejem to on nie jest, aktorem na pewno tak ;P

MF13

Żyjemy w pokręconych czasach i tyle. A co do jego talentu to wystarczy porównać Kevina z "Musimy..." i Patricka z "The Perks..." i oto mamy naprawdę dobrego aktora młodego pokolenia :-) To mi daje nadzieję, że nie tylko gwiazdki Disneya mogą brylować :-)

Metropholis

Nie zapominajmy też o jego znakomitej roli w "Another Happy Day"... ;)

MF13

No tego nie widziałam, to się nie wypowiem. A co było takiego znakomitego w tej roli? ;-)

Metropholis

Ciekawa relacja jego (grającego Elliota) z matką - w tej roli Ellen Barkin ;) Poza tym to jak ukazał problemy lekko pokręconego chłopaka w wieku 17 lat - dla mnie kapitalne. Dodam, że reprezentował typ "pozytywnie pieprzniętego" ;D

MF13

Wiesz, z opisu przypomina mi to lekko Kevina Khatchadouriana :-) Tak tylko trochę, bo mimo iż film widziałam ponad pół roku temu i zapoznałam się z książką, to wciąż nie rozgryzłam co siedziało w jego głowie. Ale co do Ezry, to pomijając talent, ma tez szczęście do scenariuszy, które pomagają podkreślić jego umijejętności - potrafi wcielić się w róznorakie postaci. U mnie ma 8, bo żeby dostac 10 to jeszcze musi pokazać trochę więcej :-)

Metropholis

Rozumiem. Mamy nieznacznie inne kryteria oceny - ważne jednak, że obydwoje patrzymy na niego dobrze ;)

MF13

O tak :-D

Blanco91

Gej czy nie grunt ze dobry aktor i taki hipnotyzujący :)

Blanco91

Nie jest gejem, ani nie jest heteroseksualny. Tzn. Ezra nie definiuje swojej seksualności pod względem płci, więc jeżeli miałoby się to jakoś określać to najbliżej mu do biseksualizmu. That's all.

Blanco91

W jednym z wywiadów powiedział, że identyfikuje się jako osoba queer. Oznacza to, że nie jest osobą heteroseksualną, ale nie wrzuca swojej orientacji do żadnej kategorii (co chyba jest na równi z pociągiem do osób hetero, homo, trans* i pozostałych). :)

http://www.huffingtonpost.com/2012/08/15/ezra-miller-gay-comes-out-perks-of-bein g-a-wallflower_n_1783904.html

użytkownik usunięty
miserable

n the interview with Out, Miller said, “I’m queer. I have a lot of really wonderful friends who are of very different sexes and genders. I am very much in love with no one in particular. I’ve been trying to figure out relationships, you know?

Read more: http://digitaljournal.com/article/330918#ixzz2NMiAwI2n

użytkownik usunięty

http://abcnews.go.com/Entertainment/video/ezra-miller-interview-perks-wallflower -star-queer-2012-17349294

Blanco91

jesli jest gejem to mozemy miec drugiego neila patricka harrisa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones