Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Moim zdaniem, jak się przyzwyczaimy do serialowego Flasha to ciężko nam się będzie przestawić
na innego aktora. Zależy jak spisze się Grant Gustin w serialu..

pyra8

A co ma piernik do wiatraka? Serialowe uniwersum nijak się ma do filmowego. To tak samo jak było Smallville w którym masz inną wersje Green Arrowa czy Black Canary i nowy serial Arrow. Po prostu WB bierze się za budowanie DCCU na poważnie a seriale wydaje niezależnie. Ja bym bardzo nie chciała połączenia seriali i filmów. Zbyt nierówny poziom.

Ringoo

O poziomie pogadamy po sezonie. Szanuje Twoje zdanie ale nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Arrowa niż Stephen Amell. Może się mylę i powinno być inaczej, ale oni są dobrania zajebiście !

pyra8

Ale Ezra Miller ma grać Flasha w filmie kinowym a nie serialu. A jakiś chodzi o poziom, obejrzałam już dwa sezony Arrowa i poziom nie powala niestety. Przyznam szczerze, że bardziej mi się podobało Smallville jeśli chodzi o seriale o superbohaterach. No teraz Flash jest naprawdę zacny, Gotham ma fajny komiksowy klimat, a na Constantina wciąż czekam, więc jest nadzieja. Jednak to są seriale i to do tego programu CW a nie HBO czy Netflixa więc poziom jest niższy niż ten filmowy.

Ringoo

Też wole smallville,ale wg mnie arrow i prawie cała ekipa tego serialu ma lepszy poziom niż Flash. Nie mogłem znieśc gry Amella ,ale zmieniłem zdanie gdy zobaczyłem Flasha. A filmowo...hmm ,mamy dwóch odtwórców flasha : jeden filmowy i wizualnie bezpłciowy oraz serialowego który jest niewiele lepszy.Czy tak trudno byłoby wziąć do roli kogoś w stylu Acklesa ?

pyra8

serio Ezra jest lepszy niz jacys tam chłopcy, przestawisz sie

guga_buzka

Ten koleś to będzie pomyłka. Wole Grant Gustin.

pyra8

ha ha ha. Nie róbmy sobie żartów porównując to serialowe uniwersum, które jest lekkim gniotem (zwłaszcza Arrow), do przyszłego dzieła Snydera. Trochę szacunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones