Felicity JonesII

Felicity Rose Hadley Jones

7,7
23 652 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Jones

Pasuje na Anastazje z "50 odcieni Grey'a" z Ryanem Philippem jako Greyem. Cudo.

Mortycja

Tak, ma rysy twarzy jak Ana z moich wyobrażeń ale nie wiem czy po prostu nie jest zbyt...dojrzała. Z racji wieku może bardziej pasowałaby do niej rola Leili? Ryan za to kompletnie odpada, nie ma w sobie tego czegoś... Nawiasem mówiąc wydaje mi się czy inspirowałaś się jego rolą w "Szkole uczuć"?;) Dla mnie już chyba na zawsze pozostanie Sebastianem. Idealny Grey to Matt Bomer.

liviax09

Witam.Może faktycznie zasugerowałam się "szkoła uczuć" wybierajac Ryana.Matt ma coś w sobie,ale czy uda mu się stworzyć klimat opisany w ksiażce - zobaczymy.Mimo to popieram jego kandydaturę I to bardziej niż mojego ulubionego Alexa Skarsgarda , chociaż chętnie zobaczyłabym go w takiej produkcji.Co do Any jakoś nie mogę sobie nikogo innego dopasować.Spróbujmy może ktoś się znajdzie.Pozdrawiam.

liviax09

Co sadzisz o Alexis Bladel jako Anie?Felicity bedzie pasowała na Leilę.

Mortycja

Alexis Bladel, hmmm ma w sobie coś z Any ale nie jest to wystarczająco dużo żebym ją widziała w tej roli. Alexis ma zbyt inteligentną twarz , widać w jej oczach zaciętość i jakąś wolę walki, nie umiem tego dobrze określić. Moim zdaniem brakuje jej takiej infantylności i naiwności Any.

liviax09

Masz może jakaś propozycję? Kto mógłby pasować?

liviax09

Zgadzam się:) do roli Any pasuje jak ulał tez ją sobie tak wyobrażałam i oczywiście Matt Bomer jako Grey :)

Mortycja

Dokładnie o tym samym pomyślałam. ;)

Mortycja

Tylko nie to! Za dobrze jej życzę, żeby się z tym zgodzić, bo to utalentowana aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones