Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Zawsze pozostanie dla mnie tym faciem z reklamy Prince Polo. Fajne nazwisko swoją drogą : )

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

dopiero jak przeczytałam Twoją wypowiedź skojarzyłam sobie że to właśnie Bobek grał w tej reklamie . a pamiętam jak strasznie podobał mi się ten koleś z reklamy hehe ; D

Sztuczny_rarytas

jak zobaczyłam go w Brzyduli skojarzyłam od razu że to koleś z reklamy prince polo:] a swoją drogą "bobek" kojarzy mi się z Muminkami :D:D

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

tak od razu nie skojarzyłam go z tą reklamą....ale pamiętam że własnie skądś go kojarzyłam a też właśnie ten koleś z reklamy Prince Polo wpadł mi w oko :D

Swoją drogą byłam właśnie bardzo ciekawa kto zagra polskiego Armanda.....i nie miałam pojęcia bo żaden polki aktor mi tu nie pasował....a tu tak trafili w 10 z tym Bobkiem :D

użytkownik usunięty

Hehe, a tak naprawdę wcale go nie przypomina...tzn Armanda.;) Pod każdym względem jest inny i jego postać w BrzydUli również. Może poza...kilkoma złymi nawykami. Ich źródło leży jednak zupełnie gdzie indziej.;) Dobrze, że nasi twórcy postanowili stworzyć "nasze" postacie od nowa jakby.;) Dzięki temu trudno jest porównać jedną wersję do drugiej i to dobrze...o to chodziło.;) Jakby były takie same, to po co byłoby ją tworzyć.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones